sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 750 ml
Kód: 2500598
Kód dod.: 249266
EAN: 8595073020250
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 750 ml
Kód: 2500601
Kód dod.: 249281
EAN: 8595073020267
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívny sprej Taft obsahuje Aloe Boost, ktoré dodáva vlasom silu a starostlivosť pre dlhodobú fixáciu a hladký povrch bez lepenia; aloe vera pre pocit hydratovaných vlasov a niacinamid pre posilnenie vlasov, čo pomáha chrániť účes pred vlhkosťou.
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Care pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2209543
Kód dod.: 795250
EAN: 9005800223063
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte si poriadnu dávku hydratácie aj počas sprchovania! Jemná starostlivosť s provitamínmi pokožku hýčka a zanecháva ju nádherne hebkú.
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pre mužov, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Live True pre mužov. Nechajte sa uchvátiť jeho nespútanou vôňou, ktorej srdce tvoria jazmín, geránium, tymián a levanduľa.
AKCE
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pena na vlasy, 150 ml
Kód: 70011
Kód dod.: 862182
EAN: 4005808261369
100%
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Závidíte celebritám objemné a krásne nadýchané účesy? Už nemusíte! S kvalitnou penou na vlasy vytvoríte parádny účes aj doma. Pre bohatý objem: NIVEA Pena na vlasy Volume Care.
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Nivea®
Nivea Floral Love Osviežujúci sprchový gél, 250 ml
Kód: 2506091
Kód dod.: 794962
EAN: 9005800378800
 
3.69 EUR
14.76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Osviežujúci sprchový gél s vôňou orientálnych kvetín.
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital farba na obnovovanie starých náterov, RAL 1015 Slonová kosť svetlá, 350 g
Kód: 2507043
Kód dod.: 355516
EAN: 8590892122017
 
7.26 EUR
20.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna hodvábne matná vodou riediteľná farba na drevo, kov, plasty a betón pre vnútorné i vonkajšie použitie.
AKCE
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy pre ochranu vlasov pri vysúšaní.
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
BALhome
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky na riad s abrazívnou vrstvou v žltej farbe. Hubky na riad, PU, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
3.69 EUR
12.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu.
AKCE
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a ďasná účinne bojuje proti baktériám zubného plaku, ktoré môžu spôsobovať problémy s ďasnami a zápach z úst. Citlivé zuby si zaslúžia šetrnú starostlivosť, ktorá prinesie úľavu okamžite.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
4.34 EUR
2.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná kefka Ultra Soft má vysokú hustotu zväzkov s 5,1-krát viac vláknami než bežná kefka s kompaktnou hlavicou, tudíž je šetrná k ďasnám. Odstraňuje zubný plak, leští povrchové škvrny a pomáha chrániť pred kazmi.
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Nivea®
Nivea Men Original Protect & Care gél na holenie, 200 ml
Kód: 09277
Kód dod.: 880048
EAN: 9005800394732
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Redukuje vznik drobných porezaní, rankiek a napätie. Zabezpečí pohodlie pri pravidelnom holení. Obsahuje aloe vera a provitamín B5. Dermatologicky testované a schválené.
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Zenit Real
Real jemný Zelený čaj & Aloe univerzálny čistiaci prostriedok, 600 g
Kód: 07539
Kód dod.: 738048
EAN: 8594004376138
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
3.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci krém s farebnými aktívnymi časticami proti mastnote a špine.
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandľový výživný denný a nočný krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mandľový výživný denný a nočný krém zjemňuje, posilňuje a hlbokovo vyživuje suchú a veľmi suchú pleť.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kuchyne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502072
Kód dod.: 712291
EAN: 8591235101706
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kuchyne je praktický prostriedok pre rýchle a účinné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje mastnotu, škvrny a nečistoty z kuchynských povrchov.
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové drevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
7.60 EUR
30.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevoňajte svoj domov jemnou a osviežujúcou vôňou Air Wick vanilka a santalové drevo. S dlhodobou účinnosťou až 60 dní, je tento osviežovač vzduchu ideálnou voľbou pre vytvorenie príjemnej a upokojujúcej atmosféry vo vašom domove.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 1,2 l
Kód: 2505293
Kód dod.: 735196
EAN: 9000101386080
 
3.57 EUR
2.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojím jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Nivea®
Nivea Care & Relax sprchový gel & pena do kúpeľa, 750 ml
Kód: 2506556
Kód dod.: 795252
EAN: 9005800303673
 
6.52 EUR
8.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel a pena do kúpeľa Care & Relax vytvorí vo vani bohatú penu, ktorá vám ponúkne ideálne miesto na odpočinok. Extrakty zo slézu upokoja pokožku a ibištek sa postará o omamnú kvetinovú vôňu.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 217 Mahagónová, 50 ml
Kód: 2503739
Kód dod.: 875002
EAN: 9000101735253
100%
4.56 EUR
91.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná starajúca farba. Bez amoniaku! Stará sa o Vaše vlasy už počas farbenia a zároveň im dodáva žiarivý lesk. Pre prirodzene vyzerajúci farebný výsledok, žiarivé vlasy, až o 50 % viac lesku v porovnaní s nefarbenými vlasmi. Kryje prvé šediny.
AKCE
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Corega
Corega Power Max Max Čistota tablety na čistenie zubných náhrad, 36 ks
Kód: 2601441
Kód dod.: 900024
EAN: 5054563060174
 
6.17 EUR
6.18 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max tablety na čistenie zubných náhrad pomáhajú odstrániť nečistoty a udržať náhrady čisté a svieže.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.