sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a ďasná účinne bojuje proti baktériám zubného plaku, ktoré môžu spôsobovať problémy s ďasnami a zápach z úst. Citlivé zuby si zaslúžia šetrnú starostlivosť, ktorá prinesie úľavu okamžite.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
4.34 EUR
2.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná kefka Ultra Soft má vysokú hustotu zväzkov s 5,1-krát viac vláknami než bežná kefka s kompaktnou hlavicou, tudíž je šetrná k ďasnám. Odstraňuje zubný plak, leští povrchové škvrny a pomáha chrániť pred kazmi.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 4 l
Kód: 2502794
Kód dod.: 249816
EAN: 8595073019438
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
11.44 EUR
38.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nechty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Fairy Frost lak na nechty 01 Fairy Frost dodá tvojej manikúre nádych elegance a čistoty. Per
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nechty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoje nechty s lakom Essence 05 Fairy Shimmer, ktorý kombinuje jemný fialovo-ružový odtie
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
23.26 EUR
23.27 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 4,5 l
Kód: 2503000
Kód dod.: 246313
EAN: 8595073026672
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2503038
Kód dod.: 246420
EAN: 8595073025927
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2502863
Kód dod.: 246407
EAN: 8595073025873
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okúzľujúci gélový vzhľad nechtov počas niekoľkých minút. Vyskúšajte lak essence 19 FLIRT ALERT a dop
Essence lak na nechty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná krása a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 05 SUGAR BLUSH a dopraj
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
AKCE
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
2.82 EUR
14.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predĺžte sýtosť vašej farby na dvojnásobok a doprajte svojim farbeným alebo melírovaným vlasom intenzívnu starostlivosť. Vsadíte na kvalitu - NIVEA Ošetrujúci kondicionér Color Care & Protect.
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tomu zubná pasta Signal Cavity Protection pomáha bojovať s prvými neznateľnými známkami zubného kazu a chrániť vaše zuby aj medzi jednotlivými čistiaci.
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Daily White Family Care s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prírodnú belosť zubov vašej rodiny.
AKCE
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
1.17 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené ubrousky s ošetrujúcim mliekom a extraktom z mesiaca lekárskeho. Čistí, osviežuje a chráni detskú pokožku pred tvorbou opruzenín. Udržujú prirodzené PH pokožky.
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
Kód: 10854
Kód dod.: 00057
EAN: 85911123
99%
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s lákavou sladko bylinno-korenistou vôňou s machovým podtónom. Dodá dlhodobú sviežosť vašej pokožke a navodzuje sviatočný pocit.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Kód: 45625
Kód dod.: 8672
EAN: 8595025809469
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z lotosového mlieka, ktorý pokožku zvláčňuje, a vitamínom E so upokojujúcimi účinkami.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 8670
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.