sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný odmasťovač na odstránenie nečistôt, mastnoty, sadzí a pripálenín na grily, rúry a kamná.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I na pokožke rúk je vidieť váš vek. Predchádzajte prvým príznakom jej starnutia vďaka koenzýmu Q10 a kombinácii UVA a UVB filtrov - NIVEA Omladzujúci krém na ruky Q10 plus.
-1%Zľava
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svíčka je vhodná predovšetkým ako náhradná náplň do sklenených lamp, alebo na použitie v uzavretých priestoroch.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
10.65 EUR
52.21EUR/1g
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade Decor s vôňou vanilkových kvetov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra, 300 ml
Kód: 2601154
Kód dod.: 855332
EAN: 9000101766721
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care 5v1 vlasová kúra s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom poskytuje intenzívnu starostlivosť pre suché a poškodené vlasy. Pomáha zlepšiť hladkosť, znížiť lámavosť a uľahčiť rozčesávanie.
AKCE
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s obsahom keratínu. Receptúra s vlasom podobným tekutým keratínom posilňuje vlas a dodáva mu dlhodobú fixáciu bez zlepených vlasov.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 0,75 l
Kód: 2507339
Kód dod.: 247148
EAN: 8591235100051
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 4 l
Kód: 2507331
Kód dod.: 247131
EAN: 8591235099980
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 2,5 l
Kód: 2507340
Kód dod.: 247150
EAN: 8591235100068
 
48.66 EUR
19.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 0,75 l
Kód: 2507363
Kód dod.: 247170
EAN: 8591235100143
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 2,5 l
Kód: 2507329
Kód dod.: 247129
EAN: 8591235099973
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Strong 3v1 lak na vlasy 300 ml
Kód: 2504102
Kód dod.: 860351
EAN: 9000100590068
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Strong 3v1 je profesionálny lak na vlasy, ktorý ponúka silnú fixáciu, dlhodobý účinok a zároveň starostlivosť o vlasy.
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Got Glossed lak na vlasy 200 ml
Kód: 2505960
Kód dod.: 981395
EAN: 9000101725018
 
8.04 EUR
40.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Got2b Got Glossed je lak na vlasy, ktorý poskytuje silnú fixáciu a zároveň dodáva vlasom vysoký lesk.
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bieliaca zubná pasta Colgate Max White One Luminous je určená na každodenné použitie a pomáha dosiahnuť žiarivejší úsmev. Inovatívna technológia SmartFoam vytvára aktívnu penu, ktorá sa dostane aj do ťažko prístupných miest vrátane medzizubných priestorov.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care Zero ústna voda, 500 ml
Kód: 2500531
Kód dod.: 889034
EAN: 3574661786469
 
6.30 EUR
12.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Použite ústnu vodu, ktorá pomáha predchádzať zubnému kazu, posilňuje zuby, ničí baktérie a osviežuje dych.
AKCE
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
5.22 EUR
10.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavá pokožka ako na červenom koberci? Stačí zvoliť správnu starostlivosť! Siahnete po jemnom zložení, vďaka ktorému zažiarite vy aj vaša pokožka - NIVEA Pečujúci sprchový gel Care & Diamond.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.