sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
10.53 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
AKCE
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzálna vrchná farba na drevo a kov, 0670 okr, 0,7 kg
Kód: 2503160
Kód dod.: 356260
EAN: 8594040502522
 
10.05 EUR
14.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vonkajšie aj vnútorné nátery drevených, minerálnych a kovových podkladov ako sú plechové strechy, odkvapové svody a oplechovanie budov, ďalej oceľové konštrukcie, kovové ploty a rozvody horúcej vody, v exteriéri opatrené základným antikoróznym náterom.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Kód: 2502721
Kód dod.: 302514
EAN: 8595002300644
 
46.75 EUR
11.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k náterom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť náteru.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 17 žltá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 17 žltá, 700 g
Kód: 2502760
Kód dod.: 355134
EAN: 8590892113442
 
12.40 EUR
17.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 700 g
Kód: 2502783
Kód dod.: 355199
EAN: 8590892112315
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 700 g
Kód: 2502788
Kód dod.: 355205
EAN: 8590892112346
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 700 g
Kód: 2502764
Kód dod.: 355144
EAN: 8590892112261
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 05 žltá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 05 žltá, 5 kg
Kód: 2502758
Kód dod.: 355132
EAN: 8590892112940
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 23 višňová, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 23 višňová, 5 kg
Kód: 2504530
Kód dod.: 355213
EAN: 8590892119987
 
46.75 EUR
9.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálná farba na drevo kov betón, 17 žltá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálná farba na drevo kov betón, 17 žltá, 5 kg
Kód: 2502761
Kód dod.: 355136
EAN: 8590892113473
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 2,8 kg
Kód: 2504938
Kód dod.: 355173
EAN: 8590892121232
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 01 biela, 10 kg
Kód: 2502749
Kód dod.: 355113
EAN: 8590892112056
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 64009
Kód dod.: 822667
EAN: 8594007977332
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neparfémovaný jemný krém s avokádovým, jojobovým a amarantovým olejom, ktorý je bohatý na obsah skvalénu.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0610 slonová kosť, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0610 slonová kosť, 700 g
Kód: 2503249
Kód dod.: 356502
EAN: 8591235011074
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Kód: 32814
Kód dod.: 822658
EAN: 8594007977226
100%
8.04 EUR
160.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný, dobre vstrebateľný krém. Komplex ceramidov dlhodobo hydratuje a regeneruje pleť.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Kód: 2502351
Kód dod.: ES541802
EAN: 4059729541802
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalý pohľad počas chvíľky s umelými riasami Essence What The Fake! v odtieni 03 Natural
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.