sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Kód: 2509127
Kód dod.: 821146
EAN: 8594910012656
 
4.56 EUR
130.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém hydratačný je určený na dennú starostlivosť a ošetrovanie všetkých typov pleti. Obnovuje prirodzený vzhľad pleti. Vhodný na prevenciu ochabnutej pleti a tvorby vrások. Svojím zložením a najmä obsahom prírodných olejov krém pleť dokonale zvlhčí.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
-1%Zľava
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.73 EUR
1.74 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dajte zbohom nedokonalostiam pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditeľné póry. Vsaďte na citlivú starostlivosť - NIVEA Denný BB krém OF 15 – tmavší odstín.
AKCE
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 64009
Kód dod.: 822667
EAN: 8594007977332
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neparfémovaný jemný krém s avokádovým, jojobovým a amarantovým olejom, ktorý je bohatý na obsah skvalénu.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2502774
Kód dod.: 355180
EAN: 8590892113756
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 10 kg
Kód: 2505528
Kód dod.: 355131
EAN: 8590892112087
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 hnedá tmavá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 hnedá tmavá, 2,8 kg
Kód: 2504939
Kód dod.: 355185
EAN: 8590892121249
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 30503
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betonu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Payot Nue Cleansing micelárna odličovacia voda 20 ml + Source Adaptogen adaptogenný hydratačný krém 15 ml + Rituel Douceur jemne exfoliačný telový krém 20 ml + Rituel Douceur jemné hydratačné telové mlieko 25 ml, kozmetická sada
Payot Paris
Payot Nue Cleansing micelárna odličovacia voda 20 ml + Source Adaptogen adaptogenný hydratačný krém 15 ml + Rituel Douceur jemne exfoliačný telový krém 20 ml + Rituel Douceur jemné hydratačné telové mlieko 25 ml, kozmetická sada
Kód: 2309685
Kód dod.: 65118605
EAN: 3390150587153
 
21.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rituál pre krásnu pleť - objavte 4 základné produkty starostlivosti o tvár a telo na odstránenie mak
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
AKCE
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočný prípravok určený na obmedzovanie tvorby vrások. Obsahuje extrakt z morských rias, bambucké maslo, avokádový olej, vitamín E a kyselinu hyalurónovú.
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506680
Kód dod.: 795247
EAN: 9005800358277
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 5 l
Kód: 2503093
Kód dod.: 404927
EAN: 3831000243619
 
23.87 EUR
4.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú belosť, vysokú kryvosť, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je odolná proti oderu. Farba má mimoriadne nízky obsah prchavých organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.