sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0440 stredná modrá, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, zdiva, papiera, kovu apod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0620 žltá svetlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
11.09 EUR
15.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Kód: 2509127
Kód dod.: 821146
EAN: 8594910012656
 
4.56 EUR
130.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém hydratačný je určený na dennú starostlivosť a ošetrovanie všetkých typov pleti. Obnovuje prirodzený vzhľad pleti. Vhodný na prevenciu ochabnutej pleti a tvorby vrások. Svojím zložením a najmä obsahom prírodných olejov krém pleť dokonale zvlhčí.
AKCE
-1%Zľava
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.73 EUR
1.74 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 791026
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Duo sprchový gel, 500 ml
Kód: 2506680
Kód dod.: 795247
EAN: 9005800358277
 
8.25 EUR
8.26 EUR
16.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA uvoľní vaše telo aj myseľ. Jemné zloženie s provitamínmi sa postará o vašu pokožku, aniž by narušilo jej prirodzenú mikrobakteriálnu vrstvu.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pre rozjasnenú a omladenú pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tyčinke pod oči BRIGHT EYES! od essence zmiznú tmavé kruhy počas niekoľkých sekúnd a osvieži t
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 sivá stredná, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 sivá stredná, 2,8 kg
Kód: 2504937
Kód dod.: 355125
EAN: 8590892121218
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 700 g
Kód: 2502786
Kód dod.: 355203
EAN: 8590892113428
 
12.40 EUR
17.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevovláknitých, drevotrieskových a trieskovocementových dosiek, sadrokartónu, nepochozího betónu a kovových podkladov opatrených antikoróznou farbou.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 tehličkově červená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 tehličkově červená, 5 kg
Kód: 2502781
Kód dod.: 355194
EAN: 8590892112971
 
62.84 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2502752
Kód dod.: 355117
EAN: 8590892112919
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 22 tmavo zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 22 tmavo zelená, 700 g
Kód: 2502767
Kód dod.: 355150
EAN: 8590892113770
 
12.40 EUR
17.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Luna Natural
Luna Natural Vitamín E mandľový výživný krém 200 ml
Kód: 80082
Kód dod.: 822832
EAN: 8594045540307
99%
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný mandlový krém Luna Natural zlepšuje pružnost a hebkost pleti díky mandlovému oleji a vitaminu E. Zároveň zpomaluje tvorbu vrásek. Je vhodný pro všechny typy pleti ke každodennímu užívání.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfumovaná voda plnitelný flakon pre mužov 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfumovaná voda plnitelný flakon pre mužov 100 ml
Kód: 2307641
Kód dod.: 65182477
EAN: 8435415065191
 
139.11 EUR
1 391.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová vôňa s hrejivými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2022 Show pokračuje, legen
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dajte zbohom nedokonalostiam pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditeľné póry. Vsaďte na citlivú starostlivosť - NIVEA Denný BB krém OF 15 – tmavší odstín.
Nivea Men Sensitive ochranný pleťový krém SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive ochranný pleťový krém SPF30 50ml
Kód: 2507849
Kód dod.: 843098
EAN: 9005800389295
 
11.73 EUR
11.74 EUR
234.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký denný krém určený pre mužov s citlivou pokožkou. Kombinuje hydratáciu s vysokou ochranou pred slnečným žiarením.
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Nivea®
Nivea Svieži hydratačný krém Soft 500ml
Kód: 2507386
Kód dod.: 821105
EAN: 9005800380643
 
11.53 EUR
23.06EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Soft Svieži hydratačný krém - 48h hydratácia & rýchle vstrebávanie. Pre každodenné použitie.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Kód: 2502721
Kód dod.: 302514
EAN: 8595002300644
 
46.75 EUR
11.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k náterom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť náteru.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 700 g
Kód: 2502788
Kód dod.: 355205
EAN: 8590892112346
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.