sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0220 stredne hnedá, 700 g
Kód: 2503237
Kód dod.: 356424
EAN: 8591235010657
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0240 hnedá tmavá, 700 g
Kód: 2503239
Kód dod.: 356436
EAN: 8591235010725
 
8.92 EUR
12.74EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0565 zeleň tmavá, 700 g
Kód: 2503242
Kód dod.: 356454
EAN: 8591235011289
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu apod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
-1%Zľava
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.73 EUR
1.74 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Kód: 2509127
Kód dod.: 821146
EAN: 8594910012656
 
4.56 EUR
130.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém hydratačný je určený na dennú starostlivosť a ošetrovanie všetkých typov pleti. Obnovuje prirodzený vzhľad pleti. Vhodný na prevenciu ochabnutej pleti a tvorby vrások. Svojím zložením a najmä obsahom prírodných olejov krém pleť dokonale zvlhčí.
Astrid  Hyaluronic Gold nočný pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold nočný pleťový krém 50 ml
Kód: 2501873
Kód dod.: 820467
EAN: 8592297012030
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúci nočný krém proti vráskam s 5 rôznymi typmi kyseliny hyalurónovej a so zlatými proteínmi.
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dajte zbohom nedokonalostiam pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditeľné póry. Vsaďte na citlivú starostlivosť - NIVEA Denný BB krém OF 15 – tmavší odstín.
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Advanced Care Go Fresh Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501009
Kód dod.: 835063
EAN: 8720181565830
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Dračí Ovoce & Krém z Kokosových Ořechů Antiperspirant vo spreji predstavuje ideálnu voľbu pre ženy hľadajúce dlhodobú ochranu proti poteniu a zároveň šetrnú starostlivosť o pokožku podpažia.​
RYOR výživný krém s nechtíkom a klíčkom 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s nechtíkom a klíčkom 50 ml
Kód: 100658
Kód dod.: 822633
EAN: 8594007972665
 
7.39 EUR
147.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný polomastný krém s obsahom oleja z obilných klíčkov, extraktu z nechtíka a vitamínov E a C.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinom a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinom a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
6.95 EUR
139EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný krém obsahuje dve hlavné aktívne látky - prírodnú látku fytosfingosin a extrakt z irisu, ďalej vitamín A, E a extrakt z morskych rias.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 700 g
Kód: 2502754
Kód dod.: 355121
EAN: 8590892112230
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 14 slonová kosť, 700 g
Kód: 2502762
Kód dod.: 355137
EAN: 8590892112322
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov beton, 14 slonová kosť, 5 kg
Kód: 2502763
Kód dod.: 355139
EAN: 8590892113015
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betonu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 5 kg
Kód: 2502755
Kód dod.: 355122
EAN: 8590892112926
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 10 kg
Kód: 2502753
Kód dod.: 355118
EAN: 8590892112063
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba na natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 03 šedá stredne, 10 kg
Kód: 2502756
Kód dod.: 355124
EAN: 8590892112070
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
38.41 EUR
38.42 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná proti oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0110 šedá, 700 g
Kód: 2503235
Kód dod.: 356406
EAN: 8591235011142
 
8.04 EUR
11.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0225 hnedá, 700 g
Kód: 2503252
Kód dod.: 356528
EAN: 8591235011593
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0760 cihlová, 700 g
Kód: 2503246
Kód dod.: 356484
EAN: 8591235011005
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, múra, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočný prípravok určený na obmedzovanie tvorby vrások. Obsahuje extrakt z morských rias, bambucké maslo, avokádový olej, vitamín E a kyselinu hyalurónovú.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Kód: 2502721
Kód dod.: 302514
EAN: 8595002300644
 
46.75 EUR
11.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k náterom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť náteru.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.