sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Zenit Solvina
Solvina Pre Abrazívne na ruky tekutá umývacia pasta na silne znečistené ruky s vysokou čistiacou schopnosťou 5 kg-kanister
Kód: 62419
Kód dod.: 791026
EAN: 8594004374806
90%
10.87 EUR
2.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutá mycí pasta na ruce s jemným abrazivem a aloe vera.
AKCE
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s ceramidy, 50 ml
Kód: 32814
Kód dod.: 822658
EAN: 8594007977226
100%
8.04 EUR
160.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný, dobre vstrebateľný krém. Komplex ceramidov dlhodobo hydratuje a regeneruje pleť.
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Detecha®
Detecha Aluna farba na kov betón drevo s obsahom hliníka, strieborná, 4 kg
Kód: 2502721
Kód dod.: 302514
EAN: 8595002300644
 
46.75 EUR
11.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S obsahom hliníka určená k náterom kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chránia proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexný hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť náteru.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email na vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
10.53 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 17 žltá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 17 žltá, 700 g
Kód: 2502760
Kód dod.: 355134
EAN: 8590892113442
 
12.40 EUR
17.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 700 g
Kód: 2502783
Kód dod.: 355199
EAN: 8590892112315
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 06 zelená, 700 g
Kód: 2502764
Kód dod.: 355144
EAN: 8590892112261
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 05 žltá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 05 žltá, 5 kg
Kód: 2502758
Kód dod.: 355132
EAN: 8590892112940
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 23 višňová, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 23 višňová, 5 kg
Kód: 2504530
Kód dod.: 355213
EAN: 8590892119987
 
46.75 EUR
9.35EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálná farba na drevo kov betón, 17 žltá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálná farba na drevo kov betón, 17 žltá, 5 kg
Kód: 2502761
Kód dod.: 355136
EAN: 8590892113473
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 16 modrá, 700 g
Kód: 2502788
Kód dod.: 355205
EAN: 8590892112346
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský hydratačný krém tuba 35 g
Kód: 2509127
Kód dod.: 821146
EAN: 8594910012656
 
4.56 EUR
130.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Karlovarský krém hydratačný je určený na dennú starostlivosť a ošetrovanie všetkých typov pleti. Obnovuje prirodzený vzhľad pleti. Vhodný na prevenciu ochabnutej pleti a tvorby vrások. Svojím zložením a najmä obsahom prírodných olejov krém pleť dokonale zvlhčí.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0610 slonová kosť, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0610 slonová kosť, 700 g
Kód: 2503249
Kód dod.: 356502
EAN: 8591235011074
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
-1%Zľava
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Maryna
Lux Maryna pleťový krém ošetrujúci a hydratačný, 75 ml
Kód: 60083
Kód dod.: 821003
EAN: 8720181014710
98%
1.73 EUR
1.74 EUR
23.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maryna krém obohatený o prírodný mandľový olej. Ošetruje a hydratuje, hýčka a bohaté vyživuje vašu pokožku.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 24 prírodné drevo, 700 g
Kód: 2504531
Kód dod.: 355217
EAN: 8590892119970
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočný prípravok určený na obmedzovanie tvorby vrások. Obsahuje extrakt z morských rias, bambucké maslo, avokádový olej, vitamín E a kyselinu hyalurónovú.
truckzdarma
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfumovaná voda plnitelný flakon pre mužov 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum pour Homme parfumovaná voda plnitelný flakon pre mužov 100 ml
Kód: 2307641
Kód dod.: 65182477
EAN: 8435415065191
 
139.11 EUR
1 391.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová vôňa s hrejivými drevitými tónmi pre mužov uvedená na trh v roku 2022 Show pokračuje, legen
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Essence
Essence What the fake! umelé riasy 03 Natural 1 pár
Kód: 2502351
Kód dod.: ES541802
EAN: 4059729541802
 
3.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Získajte dokonalý pohľad počas chvíľky s umelými riasami Essence What The Fake! v odtieni 03 Natural
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.