sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Raid®
Raid Pasti proti potravinovým moliam 3 ks
Kód: 48209
Kód dod.: 675012
EAN: 5907635901403
90%
5.22 EUR
1.74EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať STOP moliam a chráňte svoje potraviny pred týmito škodcami. Odpudzovač Raid obsahuje papierové prúžky s lepidlom, ktoré sa umiestnia do blízkosti potravín.
AKCE
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Bros
Bros elektrický odpařovač proti komárům, náhradná náplň, 20 nocí
Kód: 56669
Kód dod.: 0011
EAN: 5904517427457
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň Bros je určená do elektrického odpařovača a poskytuje účinnú ochranu proti komárom, múchám a ďalšiemu lietajúcemu hmyzu.
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Orion®
Orion Fragrance Kolíčky proti molům vôňa čistého prádla 2 ks
Kód: 79082
Kód dod.: 420031613
EAN: 8595059707663
100%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolíčky s funkciou osviežovača vzduchu pre vašu skriňu. Rada kolíčkov Orion Fragrance ponúka špeciálny výber vôní pre vašu skriňu kombinovanú s vysokou účinnosťou proti mole.
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Bros
Bros jabĺčko lapač octomiliek + náplň, 30 ml
Kód: 79029
Kód dod.: 675716
EAN: 5904517049055
 
4.56 EUR
304EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pasca na monitorovanie prítomnosti octomilky obyčajnej. Hmyz je do pasce nalákaný atraktantom a vďaka špeciálnemu spracovaniu pasce zostáva vo vnútri.
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Orion®
Orion Guľôčky proti moliam čisté prádlo, 20 ks v balení
Kód: 1707100
Kód dod.: 675131
EAN: 8411660035295
100%
3.26 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orion guľôčky proti moliam chránia Vaše odevy po celú sezónu, aniž by došlo k ušpineniu odevov alebo rúk.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Active Dry Men – dlhodobý roll-on deodorant pre sviežosť a ochranu po celý deň.
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentný sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
5.22 EUR
52.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečení, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.
Nivea Men Creme pánsky pleťový krém, 30 ml
Nivea®
Nivea Men Creme pánsky pleťový krém, 30 ml
Kód: 2500912
Kód dod.: 822580
EAN: 42277361
 
0 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie sa okamžite vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Vďaka vitamínu E je pokožka vláčna a hydratovaná. Vhodný na ruky, tvár aj celé telo. Osviežujúca mužná vôňa.
AKCE
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 316801/329771
EAN: 5000204158670
100%
5.57 EUR
55.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v aerosole pôsobí okamžite až 8 hodín po aplikácii. Odpudzuje komáre a kliešte.
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Raid®
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu s náplňou
Kód: 2601156
Kód dod.: 675041
EAN: 5000204438628
 
15.22 EUR
15.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid Essentials svetelný lapač hmyzu pomáha zachytávať lietajúci hmyz v domácnosti bez použitia insekticídov. Súčasťou balenia je náplň pripravená na okamžité použitie.
Raid Essentials náhradná náplň do svetelného lapača hmyzu, 2 ks
Raid®
Raid Essentials náhradná náplň do svetelného lapača hmyzu, 2 ks
Kód: 2601157
Kód dod.: 675042
EAN: 5000204438659
 
9.13 EUR
4.57EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid Essentials náhradná náplň je určená pre svetelný lapač hmyzu Raid. Pomáha zachytávať lietajúci hmyz v domácnosti bez použitia insekticídov.
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Bros
Bros hubenie mravcov, prášok proti mravcom, 100 g
Kód: 56674
Kód dod.: 675701
EAN: 5904517229235
100%
2.39 EUR
23.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok určený proti hubeniu mravcov v uzavretých priestoroch aj v ich bezprostrednej blízkosti, teda hlavne na terasách, v altánkoch, na chodníkoch, záhradných cestičkách a rôznych iných nájazdoch atď.
AKCE
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Bros
Bros 007 prípravok proti mravcom a lezúcemu hmyzu, 500 ml
Kód: 70997
Kód dod.: 0450
EAN: 5904517047891
 
5.09 EUR
10.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prípravok s mikrokapsulami na okamžité použitie na likvidáciu mravcov v domácnosti, na terasách, príjazdových cestách a pod., vďaka mikrokapsulám sa účinná látka uvoľňuje postupne, poskytuje rýchlu a dlhodobú ochranu, dávkovanie 50 ml / m2.
AKCE
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Papírny Moudrý Formitox®
Formitox Extra insekticíd na likvidáciu mravcov, švábov, rybeniek, mucha, sáčok 100 g
Kód: 2103019
Kód dod.: 674403
EAN: 8594021253542
80%
1.78 EUR
17.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný prostriedok proti mravcom všetkých druhov, ktorí často prenikajú zvonka do vnútorných priestorov budov. Po požití nástrahy hmyz hynie.
AKCE
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Biom
Mravce EX domček nástraha na mravce, 2 ks
Kód: 2505809
Kód dod.: 674447
EAN: 8595078516741
 
3.96 EUR
1.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktnou aj požerovou) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádia (larvy aj dospelce).
AKCE
Mravce EX prášok nástraha na mravce, 100 g
Biom
Mravce EX prášok nástraha na mravce, 100 g
Kód: 2507060
Kód dod.: 674440
EAN: 8595078516758
 
1.65 EUR
16.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídny prípravok vo forme prášku na kontrolu lezúceho hmyzu vrátane švábov, mravcov, štěnic a pavúkov na ošetrenie prasklín a škár vo vnútorných priestoroch.
Loxiran mravenčí bufet náhradná náplň, 2 ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet náhradná náplň, 2 ks
Kód: 2505849
Kód dod.: 675128
EAN: 4005240173220
 
6.38 EUR
3.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostriedok na likvidáciu mravcov na terasách, balkónoch a v interiéroch. Jednoduché použitie, efektívna eliminácia celého mravenišťa.
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Neudorff®
Loxiran mravenčí bufet, 2ks
Kód: 2505534
Kód dod.: 675130
EAN: 4005240030431
 
10.26 EUR
5.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Loxiran Mravenčí bufet od Neudorff – účinný prostriedok na likvidáciu mravcov na terasách, balkónoch a v interiéroch. Jednoduché použitie, efektívna eliminácia celého mravenišťa.
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Biom
Mravce EX domeček nástraha na mravce, 1 ks
Kód: 2505808
Kód dod.: 674445
EAN: 8595078516734
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gél je potom zanášaný do hniezd, medzi ostatných príslušníkov kolónie, kde spôsobuje otravu (kontaktne aj požerovo) a následne aj smrť všetkých jedincov počas 10 dní, bez ohľadu na jednotlivé vývojové štádiá (larvy aj dospelce).
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d Oriente Muschio Bianco koncentrovaný parfum 250 ml
Kód: 2210197
Kód dod.: 795390
EAN: 8008970051949
100%
10.21 EUR
40.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koncentrovaný parfém na prádlo Tesori d´Oriente Muschio Bianco daruje prádlu jedinečnou intenzivní dlouhotrvající vůni. Nezaměnitelné tóny bílého pižma obklopí prádlo jemným pohlazením.
Raid insekticídna nástraha na hubenie mravcov, 1 ks
Raid®
Raid insekticídna nástraha na hubenie mravcov, 1 ks
Kód: 03146
Kód dod.: 675221
EAN: 5000204746075
 
4.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Insekticídna nástraha na hubenie mravcov Raid poskytuje veľmi účinnú ochranu v domoch, v bytoch či na vonkajších terasách. Pôsobí 24 hodín.
-1%Zľava
Bros granule proti mravcom 60 g
Bros
Bros granule proti mravcom 60 g
Kód: 2602090
Kód dod.: 675787
EAN: 5904517403062
100%
1.82 EUR
1.83 EUR
24.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bros granule proti mravcom 60 g sú insekticidný prípravok vo forme granulovanej návnady určený na hubenie mravcov v interiéri aj exteriéri.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.