sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
1.73 EUR
1.74 EUR
247.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Str8
STR8 Game sprchový gel 400 ml
Kód: 2304331
Kód dod.: 797350
EAN: 5201314170389
 
3.47 EUR
8.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél STR8 Game je určený pre mužov a sľubuje intenzívny a osviežujúci zážitok pri sprchovaní. Tento gél má energickú vôňu, ktorá je kombináciou ovocných tónov s ľahkým korenistým nádychom, a navodí tak pocit sviežosti a energie.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okúzľujúci gélový vzhľad nechtov počas niekoľkých minút. Vyskúšajte lak essence 19 FLIRT ALERT a dop
Essence lak na nechty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná krása a dokonale upravené nechty počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 05 SUGAR BLUSH a dopraj
AKCE
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Kód: 70012
Kód dod.: 862183
EAN: 4005808678099
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nenechajte farbu vyblednúť. Nech pekne žiari! Tužidlo si odpírať nemusíte. Len si zaobstarajte také, ktoré chráni farbené a melírované vlasy - NIVEA Penové tužidlo Color Care & Protect.
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.96 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodenné čistenie a starostlivosť o vaše dieťa a celú rodinu. Čistí, zjemňuje pokožku a príjemne vonia. Dermatologicky testované
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
AKCE
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
2.82 EUR
14.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predĺžte sýtosť vašej farby na dvojnásobok a doprajte svojim farbeným alebo melírovaným vlasom intenzívnu starostlivosť. Vsadíte na kvalitu - NIVEA Ošetrujúci kondicionér Color Care & Protect.
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tomu zubná pasta Signal Cavity Protection pomáha bojovať s prvými neznateľnými známkami zubného kazu a chrániť vaše zuby aj medzi jednotlivými čistiaci.
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Daily White Family Care s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prírodnú belosť zubov vašej rodiny.
AKCE
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
1.17 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené ubrousky s ošetrujúcim mliekom a extraktom z mesiaca lekárskeho. Čistí, osviežuje a chráni detskú pokožku pred tvorbou opruzenín. Udržujú prirodzené PH pokožky.
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Fougére kolínska voda, 250 ml
Kód: 10854
Kód dod.: 00057
EAN: 85911123
99%
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s lákavou sladko bylinno-korenistou vôňou s machovým podtónom. Dodá dlhodobú sviežosť vašej pokožke a navodzuje sviatočný pocit.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Sensual Fresh sprchový krém, 400 ml
Kód: 45625
Kód dod.: 8672
EAN: 8595025809469
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z lotosového mlieka, ktorý pokožku zvláčňuje, a vitamínom E so upokojujúcimi účinkami.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 8670
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.30 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
14.44 EUR
2.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok na preventívnu impregnáciu dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a na sanáciu napadnutého dreva.
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom uľahčuje rozčesávanie suchých a poškodených vlasov. Pomáha znižovať lámavosť vlasov a zanecháva ich jemné a hladké bez zaťaženia.
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Soudal
Soudal 67A lepidlo na drevo pre stolárov a tesárov, 750 g
Kód: 2503404
Kód dod.: 501752
EAN: 5411183033603
 
10.22 EUR
13.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko kvalitné konstrukčné vodovzdorné lepidlo pre stolárov a tesárov s veľmi rýchlou dobou tuhnutia a pevnosťou spoja. Konstrukčné lepenie drevených prvkov v stavebníctve a priemysle.
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pre fixáciu vlasov 75ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pre fixáciu vlasov 75ml
Kód: 2506997
Kód dod.: 860344
EAN: 5410091753733
 
4.56 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Syoss Max Hold 3v1 - styling, starostlivosť, fixácia; s vitaminovým komplexom.
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bieliaca zubná pasta Colgate Max White One Luminous je určená na každodenné použitie a pomáha dosiahnuť žiarivejší úsmev. Inovatívna technológia SmartFoam vytvára aktívnu penu, ktorá sa dostane aj do ťažko prístupných miest vrátane medzizubných priestorov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.