sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrami a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk, 4,5 l
Kód: 2503134
Kód dod.: 246353
EAN: 8595073026733
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón, 750 ml
Kód: 2503066
Kód dod.: 246360
EAN: 8595073025750
 
11.70 EUR
15.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 4,5 l
Kód: 2503005
Kód dod.: 246323
EAN: 8595073026696
 
64.14 EUR
14.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr, 2,5 l
Kód: 2503209
Kód dod.: 246327
EAN: 8595073025620
 
36.48 EUR
14.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch.
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Detecha®
Druchema Hydrovosk mořidlo na drevo a podlahy, svetlý dub, 1 l
Kód: 2502737
Kód dod.: 331250
EAN: 8594825009031
 
7.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hydrovosk je určený na povrchovú úpravu prírodného dreva v interiéroch. Používa sa na ošetrovanie parketových alebo drevených podláh, na moření obkladov, trámov alebo iných výrobkov zo dreva.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na drevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503037
Kód dod.: 246417
EAN: 8595073025910
 
61.97 EUR
24.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená k dlhodobým ochranným farebným transparentným náterom mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom aj pre nátery v interiéri.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazúra na drevo T000 bezfarebná, 750 ml
Kód: 2503032
Kód dod.: 246400
EAN: 8595073025842
 
19.09 EUR
25.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určená na dlhodobé ochranné farebné transparentné nátery mäkkého i tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéri.
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
BALhome
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky na riad s abrazívnou vrstvou v žltej farbe. Hubky na riad, PU, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
3.69 EUR
12.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
4.34 EUR
2.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná kefka Ultra Soft má vysokú hustotu zväzkov s 5,1-krát viac vláknami než bežná kefka s kompaktnou hlavicou, tudíž je šetrná k ďasnám. Odstraňuje zubný plak, leští povrchové škvrny a pomáha chrániť pred kazmi.
AKCE
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a ďasná účinne bojuje proti baktériám zubného plaku, ktoré môžu spôsobovať problémy s ďasnami a zápach z úst. Citlivé zuby si zaslúžia šetrnú starostlivosť, ktorá prinesie úľavu okamžite.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalý lesk a upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 01 GLOSS 'N' ROLL a doprajte
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantné a prirodzene upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 30 NUDE TO KNOW a dop
Essence lak na nechty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a nadčasový vzhľad nechtov s gélovým efektom behom okamihu. Vyskúšajte lak essence 37 ALWA
Essence lak na nechty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a dokonale lesklý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 08 THE FINAL
Essence lak na nechty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a žiarivý gélový efekt počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 40 MY BUTTER HALF a dop
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
4.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná kefka Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale dôkladné čistenie zubov aj ďasien a pomáha udržať zdravý úsmev.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
AKCE
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívny sprej Taft obsahuje Aloe Boost, ktoré dodáva vlasom silu a starostlivosť pre dlhodobú fixáciu a hladký povrch bez lepenia; aloe vera pre pocit hydratovaných vlasov a niacinamid pre posilnenie vlasov, čo pomáha chrániť účes pred vlhkosťou.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
23.26 EUR
23.27 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Nivea Men Protect & Care krém na holenie, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holenie, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zjemňuje fúzy, a uľahčuje tak sklz žiletky po tvári. Chráni pred ranami a drobným porezaním. Hydratuje pleť a pomáha predchádzať jej vysušovaniu. Zloženie s aloe vera a provitamínom B5 sa stará už pri holení.
Vortex vlhčené čistiace utierky na drevo a nábytok, 48 ks
Vortex
Vortex vlhčené čistiace utierky na drevo a nábytok, 48 ks
Kód: 2507702
Kód dod.: 914543
EAN: 4823071641271
 
1.96 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne vyvinuté vlhčené čistiace utierky ideálne na utieranie drevených plôch, plastu a kovu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.