sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nechty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 14 My Favour Red, 8 ml
Kód: 2601980
Kód dod.: ES585547
EAN: 4059729585547
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom výraznú farbu a profesionálny vzhľad s essence gélovým lakom na nechty č. 14
Essence lak na nechty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 20 please BERRY ME, 8 ml
Kód: 2601978
Kód dod.: ES585608
EAN: 4059729585608
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 20 PLEASE BERRY ME
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 9 l
Kód: 2503223
Kód dod.: 249822
EAN: 8595073018325
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 4 l
Kód: 2503026
Kód dod.: 249224
EAN: 8595073019377
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0021 orech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 9 l
Kód: 2503028
Kód dod.: 248767
EAN: 8595073018257
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranárskym lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Inovatívny sprej Taft obsahuje Aloe Boost, ktoré dodáva vlasom silu a starostlivosť pre dlhodobú fixáciu a hladký povrch bez lepenia; aloe vera pre pocit hydratovaných vlasov a niacinamid pre posilnenie vlasov, čo pomáha chrániť účes pred vlhkosťou.
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
AKCE
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
6.17 EUR
6.18 EUR
154.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max krém na fixáciu zubných náhrad pomáha zabezpečiť ich pevné držanie a komfort pri nosení.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Kód: 2601806
Kód dod.: ES585219
EAN: 4059729585219
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia tužka na rty POUTline Soft Glide, odtieň č. 03 Bare Affair od značky essence, je určená
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta, 75 ml
Kód: 2602058
Kód dod.: 885181
EAN: 8718951777354
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta je určená pre belší vzhľad zubov a odstránenie škvŕn od kávy, čaju a vína.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalý lesk a upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 01 GLOSS 'N' ROLL a doprajte
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantné a prirodzene upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 30 NUDE TO KNOW a dop
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 13 EMERALD ENERGY
-1%Zľava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Důbrava
Dúbrava Zastavovač krvi, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
1.73 EUR
1.74 EUR
247.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dúbrava Zastavovač krvi slúžiaci na ošetrenie drobného krvácania, najmä po holení. Ošetruje drobné krvácania po holení.
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubná kefka
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
4.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná kefka Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale dôkladné čistenie zubov aj ďasien a pomáha udržať zdravý úsmev.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale upravené nechty s čistým a elegantným vzhľadom. Vyskúšajte lak essence 33 JUST WHITE a dopr
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pre fixáciu vlasov 75ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold 3v1 lak na vlasy pre fixáciu vlasov 75ml
Kód: 2506997
Kód dod.: 860344
EAN: 5410091753733
 
4.56 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Syoss Max Hold 3v1 - styling, starostlivosť, fixácia; s vitaminovým komplexom.
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Druchema Herkules®
Herkules Expert disperzné lepidlo na drevo pre dielňu, hobby a modelárstvo, 130 g
Kód: 86915
Kód dod.: 500538
EAN: 8594825005569
100%
3.04 EUR
23.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules Expert je nový prírastok do skupiny produktov tejto tradičnej značky lepidiel. Nové lepidlo zamerané predovšetkým na kvalitnú tesársku alebo modelársku prácu v segmente kutilstva a hobby.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
11.44 EUR
38.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uretanakrylátový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého i mäkkého dreva v interiéri.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 61001177
EAN: 8718951313255
100%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelová zubná pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniatúrne mentolové plátky, ktoré sa pri čistení zubov rozpúšťajú a uvoľňujú sviežu arómu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.