sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
11.53 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvara za studena (hliník, meď), utesňuje, spája a vypĺňa trhliny. Pôsobí tiež ako ochranný film proti korózii. Je odolný kyselinám, detergentom a minerálom. Ani časom sa nedrolí.
-1%Zľava
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Bony
Bony sviečka pietna olejová malá 120 g
Kód: 2501811
Kód dod.: 962225
EAN: 8595177800000
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
7.17EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sviečka s prídavkom oleja. Vyniká mimoriadne dlhou dobou horenia až 40 hodín.
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo 5 l
Kód: 2602709
Kód dod.: 785309
EAN: 8591235105162
 
5.22 EUR
1.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre dôkladné a hygienické umývanie rúk pri každodennom používaní. Antibakteriálne zloženie pomáha odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku sviežu a čistú.
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a sviežu manikúru s essence gélovým lakom na nechty 38 MINT TO CHILL v
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na stenu 1 kg
Kód: 2505363
Kód dod.: 401623
EAN: 8591235090291
100%
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietkové, sadrokartónové a iné podklady.
Nivea Men Protect & Care krém na holenie, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holenie, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zjemňuje fúzy, a uľahčuje tak sklz žiletky po tvári. Chráni pred ranami a drobným porezaním. Hydratuje pleť a pomáha predchádzať jej vysušovaniu. Zloženie s aloe vera a provitamínom B5 sa stará už pri holení.
Vortex vlhčené čistiace utierky na drevo a nábytok, 48 ks
Vortex
Vortex vlhčené čistiace utierky na drevo a nábytok, 48 ks
Kód: 2507702
Kód dod.: 914543
EAN: 4823071641271
 
1.96 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne vyvinuté vlhčené čistiace utierky ideálne na utieranie drevených plôch, plastu a kovu.
Colgate Max White One Sensational Mint zubná pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Sensational Mint zubná pasta, 75 ml
Kód: 2600890
Kód dod.: 885059
EAN: 8714789531915
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie zubnej pasty Colgate Max White One s urýchľovačmi bielenia bezpečne odstraňuje škvrny a predchádza tvorbe zubného kameňa, čím získate o odtieň belšie zuby už za jeden týždeň.
Colgate bieliaca zubná pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bieliaca zubná pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
3.78 EUR
50.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto zubná pasta je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú viditeľne belší a žiarivejší úsmev, aniž by zľavili z každodennej starostlivosti o zdravie zubov a ďasien.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhotrvajúcu a výraznú manikúru s essence gélovým lakom na nechty 13 EMERALD ENERGY
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
Kód: 56934
Kód dod.: 06408
EAN: 5060110220762
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené obrúsky Green Shield sú určené na drevo a lamináty. Odstraňujú nečistoty, prach a mastnotu
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvový toaletný papier, 19,3 m, 8 rolí
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvový toaletný papier, 19,3 m, 8 rolí
Kód: 87709
Kód dod.: 928942
EAN: 7322540313352
100%
4.13 EUR
0.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
3vrstvový toaletný papier bez parfumácie.
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytok leštidlo proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na všetky druhy ošetreného i neupraveného dreva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk, ktorý konzervuje a chráni drevo.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 40 prania, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
3.26 EUR
0.08EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aviváž s hypoalergénnym zložením poskytuje úžasnú hebkosť s jemnou vôňou, ktorú si môže vychutnať celá rodina.
AKCE
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color, 20 ks
Kód: 2501382
Kód dod.: 761221
EAN: 4008455584812
 
7.17 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Beckmann prací ubrousky Magic Leaves Fresh Blossom Color je prací prostriedok ľahký ako pierko, ktorý urobí vaše pranie ešte pohodlnejšie.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a elegantný gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 43 SWEET 'N' SATIN a d
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale upravené nechty s čistým a elegantným vzhľadom. Vyskúšajte lak essence 33 JUST WHITE a dopr
AKCE
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silne tužiaci, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy pre ochranu vlasov pri vysúšaní.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátery mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504781
Kód dod.: 401557
EAN: 8591235072952
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.