sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 5 kg
Kód: 2502770
Kód dod.: 355167
EAN: 8590892112995
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 05 žltá, 700 g
Kód: 2502759
Kód dod.: 355133
EAN: 8590892112254
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátová univerzálna farba na drevo kov betón, 13 čierna, 2,8 kg
Kód: 2504941
Kód dod.: 355201
EAN: 8590892121263
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nechoďného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 07 červenohnedá, 5 kg
Kód: 2502772
Kód dod.: 355174
EAN: 8590892112964
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 10 kg
Kód: 2502785
Kód dod.: 355202
EAN: 8590892112155
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylová univerzálna farba na drevo kov betón, 10 palisander, 700 g
Kód: 2502768
Kód dod.: 355164
EAN: 8590892112308
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 13 čierna, 5 kg
Kód: 2502784
Kód dod.: 355200
EAN: 8590892113008
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoce odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
AKCE
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR hydratačný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 64009
Kód dod.: 822667
EAN: 8594007977332
 
7.60 EUR
7.61 EUR
152EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neparfémovaný jemný krém s avokádovým, jojobovým a amarantovým olejom, ktorý je bohatý na obsah skvalénu.
AKCE
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DREVO–ZÁKLAD základná farba na drevo, biela, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
9.96 EUR
14.23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba pre základné nátery všetkých druhov dreva, drevených výrobkov aj podkladov na použitie v interiéri aj exteriéri.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0670 okr zlatá, 700 g
Kód: 2503244
Kód dod.: 356472
EAN: 8591235010930
 
9.78 EUR
13.97EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email na vnútorné aj vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
10.53 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 5 kg
Kód: 2502775
Kód dod.: 355182
EAN: 8590892113763
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 5 kg
Kód: 2503029
Kód dod.: 355130
EAN: 8590892112933
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2502751
Kód dod.: 355116
EAN: 8590892112223
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 cihlově červená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 cihlově červená, 10 kg
Kód: 2502782
Kód dod.: 355196
EAN: 8590892112124
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 5 kg
Kód: 2502777
Kód dod.: 355186
EAN: 8590892112988
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 10 kg
Kód: 2503163
Kód dod.: 355183
EAN: 8590892114340
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 pálená červená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 pálená červená, 700 g
Kód: 2502780
Kód dod.: 355193
EAN: 8590892112285
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Astrid Hyaluronic Gold denný pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúci denný krém proti vráskam s 5 rôznymi typmi kyseliny hyaluronovej a so zlatými proteínmi.
AKCE
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý piesok, 450 ml
Cif
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý piesok, 450 ml
Kód: 2501338
Kód dod.: 738037
EAN: 8710447430576
 
3.26 EUR
7.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Cif čistiaci krém má silu bielidla a zabezpečí dokonalé výsledky čistenia. Vďaka zloženiu s pridaným bieliacim prostriedkom poskytuje "trojnásobné riešenie" - dôkladnejšie, rýchlejšie a žiariace čistenie.
AKCE
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
Kód: 2602370
Kód dod.: 794950
EAN: 4823015918858
 
3.31 EUR
16.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy masážny olej proti celulitíde s mandľovým a esenciálnymi olejmi podporuje účinky masáže, stará sa o problematické partie a zanecháva pokožku hladkú a jemnú.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.74 EUR
3.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
19.46 EUR
3.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná voči oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.