sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
BALhome
BALhome hubky na riad malé žlté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubky na riad s abrazívnou vrstvou v žltej farbe. Hubky na riad, PU, účinné umývanie tanierov a hrncov, so zelenou drôtenkou.
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVÁCIA DREVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
3.69 EUR
12.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umožňuje navrátiť dávno stratený lesk nábytku z dreva, dyhy alebo laminátu.
AKCE
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a ďasná účinne bojuje proti baktériám zubného plaku, ktoré môžu spôsobovať problémy s ďasnami a zápach z úst. Citlivé zuby si zaslúžia šetrnú starostlivosť, ktorá prinesie úľavu okamžite.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubná kefka 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
4.34 EUR
2.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná kefka Ultra Soft má vysokú hustotu zväzkov s 5,1-krát viac vláknami než bežná kefka s kompaktnou hlavicou, tudíž je šetrná k ďasnám. Odstraňuje zubný plak, leští povrchové škvrny a pomáha chrániť pred kazmi.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
Kód: 2504785
Kód dod.: 401581
EAN: 8591235073058
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504781
Kód dod.: 401557
EAN: 8591235072952
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasněte svoje nechty s podkladovým lakom Essence The Active Whitener, ktorý účinne neutralizuje ž
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
29.79 EUR
9.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
8.78 EUR
11.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
36.48 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
41.09 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
REMAL
REMAL Vinyl biely mat umývateľná farba na zeď 4 kg
Kód: 2504798
Kód dod.: 401625
EAN: 8591235073737
 
23.26 EUR
23.27 EUR
5.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiový biely maliarsky náter so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvostí a odolnosťou proti oderu. Povrch je šetrne umývateľný. Náter je určený na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S mini lakom na nechty Birthday Fun od essence zažijete každý deň veľkú zábavu. Ľahký trblietavý efe
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavé more v malej fľaštičke Mermaid Glitter od essence prináša trblietanie šupiniek morskej pa
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
2.82 EUR
37.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na tvár, telo a zadoček sa 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
11.53 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvara za studena (hliník, meď), utesňuje, spája a vypĺňa trhliny. Pôsobí tiež ako ochranný film proti korózii. Je odolný kyselinám, detergentom a minerálom. Ani časom sa nedrolí.
AKCE
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre suché a poškodené vlasy. Lak na vlasy s dotykom kašmíru.
-1%Zľava
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Tidy Home
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Kód: 2508939
Kód dod.: 588254
EAN: 0710497223324
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoducho a efektívne odstráňte nečistoty, škvrny a usadeniny s Tidy Home Nano Melanínovou hubkou.
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Neuvedeno
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Kód: 2507297
Kód dod.: 906005
EAN: 8594009617649
 
3.26 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biele papierové ubrousky 30x30 cm.
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém proti zapareninám je určen na pokožku so sklonom k vzniku zaparenin pod plienkou a v záhyboch. Krém obsahuje oxid zinočnatý a ošetrujúci komplex tvorený allantoinom, panthenolom, betaglukanom a bisabololom.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobé a výrazné manikúru s essence gélovým lakom na nechty 39 COOL BY THE POOL v
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a elegantný gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 43 SWEET 'N' SATIN a d
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.