sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
2.82 EUR
37.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na tvár, telo a zadoček sa 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
11.53 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvara za studena (hliník, meď), utesňuje, spája a vypĺňa trhliny. Pôsobí tiež ako ochranný film proti korózii. Je odolný kyselinám, detergentom a minerálom. Ani časom sa nedrolí.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo 250 g
Kód: 2503185
Kód dod.: 502926
EAN: 8411519253283
 
5.87 EUR
23.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Rýchle biele lepidlo je kvalitné disperzné lepidlo na báze polyvinylacetátu (PVA), špeciálne navrhnuté na lepenie dreva, papiera, kartónu, textilu, keramiky, korku a ďalších materiálov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale upravené nechty s čistým a elegantným vzhľadom. Vyskúšajte lak essence 33 JUST WHITE a dopr
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátery mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
Kód: 2504785
Kód dod.: 401581
EAN: 8591235073058
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504781
Kód dod.: 401557
EAN: 8591235072952
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasněte svoje nechty s podkladovým lakom Essence The Active Whitener, ktorý účinne neutralizuje ž
AKCE
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, sila fixácie 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 4. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s obsahom keratínu. Receptúra s vlasom podobným tekutým keratínom posilňuje vlas a dodáva mu dlhodobú fixáciu bez zlepených vlasov.
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubná pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 61001177
EAN: 8718951313255
100%
2.39 EUR
31.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gelová zubná pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniatúrne mentolové plátky, ktoré sa pri čistení zubov rozpúšťajú a uvoľňujú sviežu arómu.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič so sviežou parfumáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON gril a kamna čistič Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501698
Kód dod.: 706525
EAN: 8594187140151
100%
3.26 EUR
4.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný odmasťovač na odstránenie nečistôt, mastnoty, sadzí a pripálenín na grily, rúry a kamná.
Bistrol Extra čistiaci prostriedok Drevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čistiaci prostriedok Drevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 11530631
EAN: 8594825007211
60%
4.34 EUR
5.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok pre jednoduchú údržbu drevených podláh a parkiet. Bistrol na drevo a parkety na povrchu nezanecháva stopy, rýchlo schne a neklouže. Ekologické zloženie zaisťuje vynikajúci čistiaci účinok. Pridané leštiace vosky dodajú podlahe nádherný lesk.
Energizer Max AA tužková batéria, 4 + 4 ks zadarmo
Energizer®
Energizer Max AA tužková batéria, 4 + 4 ks zadarmo
Kód: 2305519
Kód dod.: 961015
EAN: 7638900427868
 
3.91 EUR
0.49EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné alkalické batérie s dlhodobým výkonom a s garanciou proti vytečeniu. Vhodná pre prenosnú elektroniku, herné konzoly, ovládače, meteostanice, svietidla.
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Nivea®
Nivea Baby sprchový gel pre jemnú kúpeľ, 450 ml
Kód: 2404287
 
EAN: 9005800369167
 
7.60 EUR
7.61 EUR
16.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné zloženie jemne umýva pokožku a udržuje jej prirodzenú hydratáciu. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
-1%Zľava
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka malá bez krytu, červená, 5 ks
Kód: 2502061
Kód dod.: 962201
EAN: 4009207212038
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svíčka je vhodná predovšetkým ako náhradná náplň do sklenených lamp, alebo na použitie v uzavretých priestoroch.
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Age Care krém na ruky, 100 ml
Kód: 2504442
Kód dod.: 820135
EAN: 4005808748280
 
4.99 EUR
5 EUR
49.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
I na pokožke rúk je vidieť váš vek. Predchádzajte prvým príznakom jej starnutia vďaka koenzýmu Q10 a kombinácii UVA a UVB filtrov - NIVEA Omladzujúci krém na ruky Q10 plus.
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi Romantic Vanilla Blossom, 204 g
Kód: 2507802
Kód dod.: 773148
EAN: 5000204349870
 
10.65 EUR
52.21EUR/1g
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická sviečka Glade Decor s vôňou vanilkových kvetov. Obsahuje esenciálne oleje, ktoré vytvorí v každej domácnosti jedinečnú atmosféru odpočinku a uvoľnenia.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.