sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 4 l
Kód: 2507331
Kód dod.: 247131
EAN: 8591235099980
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T026 wenge 2,5 l
Kód: 2507340
Kód dod.: 247150
EAN: 8591235100068
 
48.66 EUR
19.46EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T064 buk 0,75 l
Kód: 2507363
Kód dod.: 247170
EAN: 8591235100143
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 2,5 l
Kód: 2507329
Kód dod.: 247129
EAN: 8591235099973
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasněte svoje nechty s podkladovým lakom Essence The Active Whitener, ktorý účinne neutralizuje ž
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
6.74 EUR
26.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
45.09 EUR
1 127.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
10.87 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Krém Repair & Care Urea pre veľmi suchú a drsnú pokožku obsahuje 15% glycerínu + ureu. Viditeľne redukuje známky suchej pokožky už po prvom použití.
VORTEX Houba na riad  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na riad PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
1.39 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická hubka pre pohodlné, rýchle a dôkladné umývanie.
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
4.78 EUR
63.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje iba povrchové škvrny, ale vďaka úplne jedinečnému zloženiu zasahuje bieliaci účinok hlbšie. Spoľahlivo odstráni škvrny spod povrchu zubnej skloviny.
NIVEA telový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA telový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
10 EUR
25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzívne hydratačný krém s urei, glycerínom a provitamínom B5, ktorý sa stará o suchú až veľmi suchú a hrubú pokožku tela, rúk aj tváre a poskytuje jej hydratáciu až na 72 hodín.
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
8.70 EUR
43.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Repair & Care je intenzívne telové sérum s 12% komplexom glycerínu, prírodných olejov a CICA, ktoré sa stará o suchú až veľmi suchú pokožku a poskytuje jej hydratáciu po dobu dlhšiu než 72 hodín.
AKCE
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Kód: 70012
Kód dod.: 862183
EAN: 4005808678099
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nenechajte farbu vyblednúť. Nech pekne žiari! Tužidlo si odpírať nemusíte. Len si zaobstarajte také, ktoré chráni farbené a melírované vlasy - NIVEA Penové tužidlo Color Care & Protect.
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.96 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodenné čistenie a starostlivosť o vaše dieťa a celú rodinu. Čistí, zjemňuje pokožku a príjemne vonia. Dermatologicky testované
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
AKCE
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect ošetrujúci kondicionér, 200 ml
Kód: 11306
Kód dod.: 855601
EAN: 9005800393735
 
2.82 EUR
14.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Predĺžte sýtosť vašej farby na dvojnásobok a doprajte svojim farbeným alebo melírovaným vlasom intenzívnu starostlivosť. Vsadíte na kvalitu - NIVEA Ošetrujúci kondicionér Color Care & Protect.
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Cavity Protection, 75 ml
Kód: 14018
Kód dod.: 885014
EAN: 5900300056101
100%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka tomu zubná pasta Signal Cavity Protection pomáha bojovať s prvými neznateľnými známkami zubného kazu a chrániť vaše zuby aj medzi jednotlivými čistiaci.
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Signal
Signal zubná pasta Family Care Daily White, 75 ml
Kód: 14029
Kód dod.: 885013
EAN: 5900300856794
98%
1.30 EUR
17.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinné zloženie zubnej pasty Signal Daily White Family Care s obsahom bikarbonátu sodného citlivo pomáha znovu objaviť prírodnú belosť zubov vašej rodiny.
AKCE
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lekárskym, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
1.17 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detské vlhčené ubrousky s ošetrujúcim mliekom a extraktom z mesiaca lekárskeho. Čistí, osviežuje a chráni detskú pokožku pred tvorbou opruzenín. Udržujú prirodzené PH pokožky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.