sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 22 tmavo zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 22 tmavo zelená, 700 g
Kód: 2502767
Kód dod.: 355150
EAN: 8590892113770
 
12.40 EUR
17.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 19 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, Ral 9003 biela, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevovláknitých, drevotrieskových a trieskovocementových dosiek, sadrokartónu, nepochozího betónu a kovových podkladov opatrených antikoróznou farbou.
AKCE
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 tehličkově červená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 tehličkově červená, 5 kg
Kód: 2502781
Kód dod.: 355194
EAN: 8590892112971
 
62.84 EUR
12.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre natieranie stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
AKCE
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Kód: 74854
Kód dod.: 822696
EAN: 8594007977806
98%
10.87 EUR
217.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahko vstrebateľný denný krém s arganovým olejom, kyselinou hyaluronovou a xylitolovým komplexom zaručuje celodennú hydratáciu.
AKCE
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Ryor
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
9.35 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoký obsah mikročastíc vytvára dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulzia účinne absorbuje kožný maz a vďaka jedinečnému zloženiu optimálne hydratuje pleť.
Nivea Derma Skin Clear denný krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Derma Skin Clear denný krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Kód: 2508881
Kód dod.: 822406
EAN: 9005800390086
 
14.99 EUR
15 EUR
374.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Skin Clear denný UV Fluid SPF 50+ je ultralight pleťový krém navrhnutý špeciálne pre mastnú a aknóznu pleť.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 02 svetlo šedá, 700 g
Kód: 2502751
Kód dod.: 355116
EAN: 8590892112223
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 cihlově červená, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 cihlově červená, 10 kg
Kód: 2502782
Kód dod.: 355196
EAN: 8590892112124
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 09 tmavo hnedá, 5 kg
Kód: 2502777
Kód dod.: 355186
EAN: 8590892112988
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 10 kg
Kód: 2503163
Kód dod.: 355183
EAN: 8590892114340
 
122.15 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochodného betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 pálená červená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 08 pálená červená, 700 g
Kód: 2502780
Kód dod.: 355193
EAN: 8590892112285
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 21 stredne hnedá, 5 kg
Kód: 2502775
Kód dod.: 355182
EAN: 8590892113763
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 04 tmavá šedá, 5 kg
Kód: 2503029
Kód dod.: 355130
EAN: 8590892112933
 
69.97 EUR
13.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníku, medi.
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Kód: 2600511
Kód dod.: 815237
EAN: 4006000063393
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťový krém na opaľovanie s inovatívnym, ultralight zložením okamžite chráni zdravú pleť pred UVA/ UVB žiarením a efektom z vysokoenergetického viditeľného svetla, ako je predčasné starnutie.
Alpa Apiko s včelí mateřskou kašičkou pleťový krém 40 g
ALPA® Apico®
Alpa Apiko s včelí mateřskou kašičkou pleťový krém 40 g
Kód: 08928
Kód dod.: 822564
EAN: 8594001771783
96%
1.51 EUR
37.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťový krém s obsahom 0,1 % včelí mateřskej kašičky, ktorá má regeneračné a vyživujúce účinky.
AKCE
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ryor Kolagen+ je výživný, predsa však ľahký denný krém navrhnutý pre komplexnú starostlivosť o pleť. Intenzívne hydratuje, vyživuje a dodáva pleti energiu pre každodennú regeneráciu.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Kód: 2304930
Kód dod.: 869979
EAN: 9000101647075
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentami preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
Ziaja Olivový pleťový krém v dóze 50 ml
Ziaja
Ziaja Olivový pleťový krém v dóze 50 ml
Kód: 2507302
Kód dod.: 821158
EAN: 5901887046806
 
2.16 EUR
2.17 EUR
43.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyživujúci pleťový krém s olivovým olejom pre každodennú starostlivosť pre suchú a normálnu pleť. Olivový olej je bohatý na vitamín E a nevyhnutné nenasycené kyseliny.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne pečujúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
AKCE
Well Done Fine Color Magnet obrúsky proti škvrnám a obarveniu, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet obrúsky proti škvrnám a obarveniu, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
1.96 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obrúsky pohlcujúce farbu a odstraňovač škvŕn - Produkt, ktorý kombinuje účinnosť odstránenia škvŕn a ochrany farieb.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.