sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Kód: 08777
Kód dod.: 822660
EAN: 8594007977127
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke na zlepšenie regenerácie pleti.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
38.41 EUR
38.42 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná proti oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň stredne hnedá 4
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň stredne hnedá 4
Kód: 48913
Kód dod.: 870151
EAN: 3600540632869
90%
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, 6.25 Světlo ľadová mahagónová
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, 6.25 Světlo ľadová mahagónová
Kód: 2505471
Kód dod.: 870171
EAN: 3600540632944
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalá, intenzívne sa starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
12 EUR
12.01 EUR
4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Ryor
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Kód: 69247
Kód dod.: 822657
EAN: 8594007977639
98%
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemne parfumovaný krém s obsahom kmeňových buniek z morských rias a vysokou koncentráciou kyseliny hyaluronovej.
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Kód: 2304852
Kód dod.: 835119
EAN: 90005808016551
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý vyslyšel vaše prianie. S novou technológiou DermaDry vás nenechá na holičkách. Obavy z vlhkého podpazušia a zápachu už môžete hodiť za hlavu, proti silnému poteniu vás ochráni až neuveriteľných 96 hodín.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
Kód: 2602370
Kód dod.: 794950
EAN: 4823015918858
 
3.31 EUR
16.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy masážny olej proti celulitíde s mandľovým a esenciálnymi olejmi podporuje účinky masáže, stará sa o problematické partie a zanecháva pokožku hladkú a jemnú.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Kód: 2304930
Kód dod.: 869979
EAN: 9000101647075
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentami preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ryor Kolagen+ je výživný, predsa však ľahký denný krém navrhnutý pre komplexnú starostlivosť o pleť. Intenzívne hydratuje, vyživuje a dodáva pleti energiu pre každodennú regeneráciu.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne pečujúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
19.46 EUR
3.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná voči oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Ryor
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
9.35 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoký obsah mikročastíc vytvára dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulzia účinne absorbuje kožný maz a vďaka jedinečnému zloženiu optimálne hydratuje pleť.
AKCE
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Kód: 74854
Kód dod.: 822696
EAN: 8594007977806
98%
10.87 EUR
217.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahko vstrebateľný denný krém s arganovým olejom, kyselinou hyaluronovou a xylitolovým komplexom zaručuje celodennú hydratáciu.
AKCE
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemný, ľahko vstrebateľný regeneračný krém. Extrakty z morských rias podporujú spevnenie pokožky a jej hydratáciu.
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305703
Kód dod.: 835069
EAN: 8720181284359
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Invisible Dry chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami.
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Kód: 2600511
Kód dod.: 815237
EAN: 4006000063393
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťový krém na opaľovanie s inovatívnym, ultralight zložením okamžite chráni zdravú pleť pred UVA/ UVB žiarením a efektom z vysokoenergetického viditeľného svetla, ako je predčasné starnutie.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň platinová svetlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň platinová svetlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný, výrazne mastný, ale ľahko vstrebateľný krém s vysokým percentom amarantového oleja a účinnou látkou skvalen.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.