sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
RYOR výživný krém s nechtíkom a klíčkom 50 ml
Ryor
RYOR výživný krém s nechtíkom a klíčkom 50 ml
Kód: 100658
Kód dod.: 822633
EAN: 8594007972665
 
7.39 EUR
147.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný polomastný krém s obsahom oleja z obilných klíčkov, extraktu z nechtíka a vitamínov E a C.
Nivea Derma Skin Clear denný krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Derma Skin Clear denný krém UV Fluid OF50+, 40 ml
Kód: 2508881
Kód dod.: 822406
EAN: 9005800390086
 
14.99 EUR
15 EUR
374.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Skin Clear denný UV Fluid SPF 50+ je ultralight pleťový krém navrhnutý špeciálne pre mastnú a aknóznu pleť.
Nivea Sun Invisible Daily Fluid OF 50 pleťový krém 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Invisible Daily Fluid OF 50 pleťový krém 40 ml
Kód: 2602031
Kód dod.: 815381
EAN: 4006000103488
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultralehký pleťový krém s veľmi vysokým ochranným faktorom SPF 50+, vhodný na každodenné použitie na tvár.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0280 palisander, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0260 hnedá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia voda riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinom a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinom a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
6.95 EUR
139EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko účinný krém obsahuje dve hlavné aktívne látky - prírodnú látku fytosfingosin a extrakt z irisu, ďalej vitamín A, E a extrakt z morskych rias.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 3 kg
Kód: 2504396
Kód dod.: 400651
EAN: 8591235023091
 
12 EUR
12.01 EUR
4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa k maľovaniu omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň svetlá blond 8
Kód: 2500201
Kód dod.: 870153
EAN: 3600540632890
 
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne pečujúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
AKCE
RYOR denný krém s amarantovým olejom a hodvábom 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s amarantovým olejom a hodvábom 50 ml
Kód: 32534
Kód dod.: 822672
EAN: 8594007972047
100%
6.95 EUR
139EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký krém pre starostlivosť o citlivú pleť s obsahom amarantového oleja a hodvábnych proteínov.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
AKCE
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ryor Kolagen+ je výživný, predsa však ľahký denný krém navrhnutý pre komplexnú starostlivosť o pleť. Intenzívne hydratuje, vyživuje a dodáva pleti energiu pre každodennú regeneráciu.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Kód: 2304930
Kód dod.: 869979
EAN: 9000101647075
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentami preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Ryor
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Kód: 69247
Kód dod.: 822657
EAN: 8594007977639
98%
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemne parfumovaný krém s obsahom kmeňových buniek z morských rias a vysokou koncentráciou kyseliny hyaluronovej.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RF3 intenzívna tmavočervená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RF3 intenzívna tmavočervená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
AKCE
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Ryor
RYOR nočný krém s morskými riasami 50 ml
Kód: 37146
Kód dod.: 822676
EAN: 8594007977295
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemný, ľahko vstrebateľný regeneračný krém. Extrakty z morských rias podporujú spevnenie pokožky a jej hydratáciu.
AKCE
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
Kód: 2602370
Kód dod.: 794950
EAN: 4823015918858
 
3.31 EUR
16.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy masážny olej proti celulitíde s mandľovým a esenciálnymi olejmi podporuje účinky masáže, stará sa o problematické partie a zanecháva pokožku hladkú a jemnú.
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Kód: 2402562
Kód dod.: 856859
EAN: 4008666225061
 
18.47 EUR
92.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Podporte rast svojich vlasov kofeínovým šampónom, ktorý účinne pôsobí proti ich oslabeniu a vypadávaniu.
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503088
Kód dod.: 301472
EAN: 8595002300804
 
22.14 EUR
8.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná farba na betón a iné savé materiály s miernou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou prilnavosťou k podkladu.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Kód: 80083
Kód dod.: 822831
EAN: 8594045541359
100%
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém je vhodný na každodennú starostlivosť o suchú pokožku celého tela alebo namáhanú pokožku rúk.
-1%Zľava
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box očný aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box očný aplikátor 1 kus
Kód: 87446
Kód dod.: 6017
EAN: 4019674060179
 
1.56 EUR
1.57 EUR
1.56EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
mini jednostranný očný aplikátor pěnový aplikátor možno použiť do magnetického boxu Duo
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný, výrazne mastný, ale ľahko vstrebateľný krém s vysokým percentom amarantového oleja a účinnou látkou skvalen.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.