sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Žiarivo Striebornoplavý 9.5-21
Kód: 2304930
Kód dod.: 869979
EAN: 9000101647075
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentami preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu.
AKCE
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Ryor
Ryor Kolagen+ hydratačný a spevňujúci denný pleťový krém 50 ml
Kód: 2506429
Kód dod.: 822420
EAN: 8594218460425
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ryor Kolagen+ je výživný, predsa však ľahký denný krém navrhnutý pre komplexnú starostlivosť o pleť. Intenzívne hydratuje, vyživuje a dodáva pleti energiu pre každodennú regeneráciu.
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Orion®
Orion totálna ochrana pred molami, levanduľa, 2 kusy v balení
Kód: 02997
Kód dod.: 675133
EAN: 8595059707106
96%
2.82 EUR
1.41EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prostriedok proti šatovým moliam. Nová generácia kolíčkov proti moliam účinne chráni odevy.
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Kód: 80083
 
EAN: 8594045541359
100%
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém je vhodný na každodennú starostlivosť o suchú pokožku celého tela alebo namáhanú pokožku rúk.
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Kód: 2402562
Kód dod.: 856859
EAN: 4008666225061
 
18.47 EUR
92.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Podporte rast svojich vlasov kofeínovým šampónom, ktorý účinne pôsobí proti ich oslabeniu a vypadávaniu.
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503088
Kód dod.: 301472
EAN: 8595002300804
 
22.14 EUR
8.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná farba na betón a iné savé materiály s miernou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou prilnavosťou k podkladu.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Ryor
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
9.35 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoký obsah mikročastíc vytvára dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulzia účinne absorbuje kožný maz a vďaka jedinečnému zloženiu optimálne hydratuje pleť.
AKCE
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Kód: 74854
Kód dod.: 822696
EAN: 8594007977806
98%
10.87 EUR
217.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahko vstrebateľný denný krém s arganovým olejom, kyselinou hyaluronovou a xylitolovým komplexom zaručuje celodennú hydratáciu.
AKCE
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
Kód: 2602370
Kód dod.: 794950
EAN: 4823015918858
 
3.31 EUR
16.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy masážny olej proti celulitíde s mandľovým a esenciálnymi olejmi podporuje účinky masáže, stará sa o problematické partie a zanecháva pokožku hladkú a jemnú.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Kód: 2600511
Kód dod.: 815237
EAN: 4006000063393
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťový krém na opaľovanie s inovatívnym, ultralight zložením okamžite chráni zdravú pleť pred UVA/ UVB žiarením a efektom z vysokoenergetického viditeľného svetla, ako je predčasné starnutie.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň tmavohnedá 3
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň tmavohnedá 3
Kód: 48914
Kód dod.: 870150
EAN: 3600540632852
100%
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne sa starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2504908
Kód dod.: 262430
EAN: 8594166557314
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetračná krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Kód: 08777
Kód dod.: 822660
EAN: 8594007977127
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke na zlepšenie regenerácie pleti.
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s amarantovým olejom 50 ml
Kód: 08767
Kód dod.: 822671
EAN: 8594007971934
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ochranný, výrazne mastný, ale ľahko vstrebateľný krém s vysokým percentom amarantového oleja a účinnou látkou skvalen.
Sokrates Lazurit Forte lazúra na drevo, báza, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Forte lazúra na drevo, báza, 4 kg
Kód: 2504082
Kód dod.: 395022
EAN: 8594040505981
 
58.23 EUR
14.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vhodná pre priemyselnú výrobu a remeselnícke práce. Vytvára príjemné matné povrchy.
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control Sprej antiperspirant, 150 ml
Kód: 2304852
Kód dod.: 835119
EAN: 90005808016551
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant, ktorý vyslyšel vaše prianie. S novou technológiou DermaDry vás nenechá na holičkách. Obavy z vlhkého podpazušia a zápachu už môžete hodiť za hlavu, proti silnému poteniu vás ochráni až neuveriteľných 96 hodín.
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
Kód: 56934
Kód dod.: 06408
EAN: 5060110220762
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené obrúsky Green Shield sú určené na drevo a lamináty. Odstraňujú nečistoty, prach a mastnotu
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500587
Kód dod.: 217151
EAN: 8591235038910
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná na natieranie medených rúr. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Svetlý Popolavý Blond 8-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Svetlý Popolavý Blond 8-21
Kód: 2304929
Kód dod.: 869980
EAN: 9000101677607
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu. Výsledkom je tak dlhodobá intenzita farby po niekoľko týždňov a 100% krytie šedín.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Kód: 2504133
Kód dod.: 217155
EAN: 8591235038934
 
88.93 EUR
22.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná na nátery meďených rúrok. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
9.96 EUR
34.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.