sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobé a výrazné manikúru s essence gélovým lakom na nechty 39 COOL BY THE POOL v
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
2.82 EUR
37.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na tvár, telo a zadoček sa 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi.
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
11.53 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvara za studena (hliník, meď), utesňuje, spája a vypĺňa trhliny. Pôsobí tiež ako ochranný film proti korózii. Je odolný kyselinám, detergentom a minerálom. Ani časom sa nedrolí.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
-1%Zľava
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách i v potravinárskych a stravovacích prevádzkov.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
6 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.99 EUR
5 EUR
99.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 6. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s vysokou fixáciou vlasov.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
8.78 EUR
11.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a elegantný gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 43 SWEET 'N' SATIN a d
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
41.09 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
36.48 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
AKCE
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Aloe Vera prostriedok na riad, 750 ml
Kód: 2403209
Kód dod.: 735218
EAN: 9000101386745
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pur Secrets of Care vyniká svojim jemným zložením a neutrálnym pH a zároveň má silné odmasťovacie schopnosti.
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Aloe Vera & Milk sprchový gel, 400 ml
Kód: 51781
Kód dod.: 8667
EAN: 8595025811790
100%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z Aloe Vera, ktorý pokožku upokojuje a regeneruje, a mliečnými výťažkami z palmového mlieka so zjemňujúcimi účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.