sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nechty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a nadčasový vzhľad nechtov s gélovým efektom behom okamihu. Vyskúšajte lak essence 37 ALWA
Essence lak na nechty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantný a dokonale lesklý gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 08 THE FINAL
Essence lak na nechty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemná elegancia a žiarivý gélový efekt počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 40 MY BUTTER HALF a dop
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty 02 Fairy Cloud prináša jemný trblietavý krémový odtieň, ktorý okamžite rozžiar
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 01 Gloss 'N' Roll, 8 ml
Kód: 2601689
Kód dod.: ES585417
EAN: 4059729585417
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonalý lesk a upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 01 GLOSS 'N' ROLL a doprajte
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 30 Nude To Know, 8 ml
Kód: 2601702
Kód dod.: ES585707
EAN: 4059729585707
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elegantné a prirodzene upravené nechty počas pár minút. Vyskúšajte lak essence 30 NUDE TO KNOW a dop
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
AKCE
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinné aminfluoridové zloženie elmex vytvára ochrannú vrstvu fluoridu vápenatého s dvojitým účinkom, ktorá remineralizuje zuby a účinne ich chráni pred zubným kazom.
AKCE
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
3.91 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan koncentrovaný avivážny prostriedok na textílie. Doprajte sebe aj svojej rodine to najlepšie s avivážou Silan Sensitive a užite si báječne hebké prádlo.
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové starajúce zloženie pomáha chrániť a posilňovať detskú pokožku a podporuje jej prirodzený vývoj. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s podmanivou kvetinovou vôňou, ktorý jemne umýva pokožku a premění sprchu na príjemný rituál.
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2601189
Kód dod.: KOPFLAN001
EAN: 3494800538004
 
62.58 EUR
711.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambra) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady Nud
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602708
Kód dod.: 785308
EAN: 8591235105209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Vďaka antibakteriálnym zložkám pomáha účinne odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku čistú, sviežu a príjemne prevoňanú osviežujúcou vôňou mäty.
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 50 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2603408
Kód dod.: CH026A02
EAN: 3386460169868
 
103.89 EUR
2 077.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda pre mužov Jimmy Choo Man Parf
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
-1%Zľava
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách i v potravinárskych a stravovacích prevádzkov.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
6 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.99 EUR
5 EUR
99.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
6.74 EUR
26.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.