sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Vanish Gold Powergel odstraňovač škvŕn pred praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač škvŕn pred praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn pred praním, vhodný pre farebné i biele prádlo.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Kód: 2506339
Kód dod.: 501993
EAN: 9000101116472
 
5.44 EUR
60.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
Baby Charm jednorázové plenky Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 ks
Baby Charm
Baby Charm jednorázové plenky Super Dry Flex Maxi 7-14 kg, 37 ks
Kód: 2600802
Kód dod.: 911173
EAN: 8594001937387
 
10.87 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorázové plenky Baby Charm Super Dry Flex vo veľkosti Maxi sú určené pre väčšie deti s hmotnosťou 7–14 kg.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň super zosvetľujúca popolavá blond 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň super zosvetľujúca popolavá blond 111
Kód: 48908
Kód dod.: 870162
EAN: 3600540633064
 
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy pečuje. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nafarbení.
AKCE
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Masážny olej proti celulitíde 200 ml
Kód: 2602370
Kód dod.: 794950
EAN: 4823015918858
 
3.31 EUR
16.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy masážny olej proti celulitíde s mandľovým a esenciálnymi olejmi podporuje účinky masáže, stará sa o problematické partie a zanecháva pokožku hladkú a jemnú.
AKCE
RYOR denný krém s amarantovým olejom a hodvábom 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s amarantovým olejom a hodvábom 50 ml
Kód: 32534
Kód dod.: 822672
EAN: 8594007972047
100%
6.95 EUR
139EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký krém pre starostlivosť o citlivú pleť s obsahom amarantového oleja a hodvábnych proteínov.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0120 kamenná šedá, 700 g
Kód: 2504906
Kód dod.: 262418
EAN: 8594166557222
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácka farba na drevo, 0130 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2504907
Kód dod.: 262424
EAN: 8594166557468
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby i profesionálne použitie vo vonkajšom i vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0420 holubia modrá, 700 g
Kód: 2504911
Kód dod.: 262448
EAN: 8594166551411
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0605 slonová kosť, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
AKCE
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Ryor
RYOR krém s kyselinou hyaluronovou a kmeňovými bunkami, 50 ml
Kód: 69247
Kód dod.: 822657
EAN: 8594007977639
98%
10 EUR
200EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký, jemne parfumovaný krém s obsahom kmeňových buniek z morských rias a vysokou koncentráciou kyseliny hyaluronovej.
-1%Zľava
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box očný aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box očný aplikátor 1 kus
Kód: 87446
Kód dod.: 6017
EAN: 4019674060179
 
1.56 EUR
1.57 EUR
1.56EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
mini jednostranný očný aplikátor pěnový aplikátor možno použiť do magnetického boxu Duo
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.74 EUR
3.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
19.46 EUR
3.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná voči oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Dove®
Dove Men+Care Advanced Invisible Dry Antiperspirant sprej, 150 ml
Kód: 2305703
Kód dod.: 835069
EAN: 8720181284359
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiperspirant v spreji Dove Men+Care Invisible Dry chráni vaše obľúbené oblečenie pred bielymi a žltými škvrnami.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň platinová svetlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň platinová svetlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Wella®
Wellaflex lak na vlasy Fullnes for Fine Hair (5), 250 ml
Kód: 13158
Kód dod.: 860537
EAN: 4056800114078
 
3.91 EUR
15.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak na vlasy Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair zafixuje váš účes po dlhú dobu a zabezpečí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
10.26 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú brúsiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
Nivea Soft hydratačný krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratačný krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
5.44 EUR
54.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie s jojobovým olejom a vitamínom E sa postará o to, aby pokožka celého tela bola hodvábne jemná, svieža a pružná. Vyskúšajte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratačný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratačný krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
7.39 EUR
36.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie s jojobovým olejom a vitamínom E sa postará o to, aby pokožka celého tela bola hodvábne jemná, svieža a pružná. Vyskúšajte: NIVEA Soft.
AKCE
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Ryor
RYOR matujúci krém s pudrovým efektom 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
9.35 EUR
187EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoký obsah mikročastíc vytvára dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulzia účinne absorbuje kožný maz a vďaka jedinečnému zloženiu optimálne hydratuje pleť.
AKCE
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Ryor
RYOR denný krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejom, 50 ml
Kód: 74854
Kód dod.: 822696
EAN: 8594007977806
98%
10.87 EUR
217.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahko vstrebateľný denný krém s arganovým olejom, kyselinou hyaluronovou a xylitolovým komplexom zaručuje celodennú hydratáciu.
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
2.82 EUR
37.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na tvár, telo a zadoček sa 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.