sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
-1%Zľava
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box očný aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box očný aplikátor 1 kus
Kód: 87446
Kód dod.: 6017
EAN: 4019674060179
 
1.56 EUR
1.57 EUR
1.56EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
mini jednostranný očný aplikátor pěnový aplikátor možno použiť do magnetického boxu Duo
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RF3 intenzívna tmavočervená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, farba na vlasy, RF3 intenzívna tmavočervená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhodobá intenzita. Maximálny lesk farby. Zdravé a silné vlasy so starostlivosťou. Až 100% krytie šedín a ochrana proti vymývaniu farby.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500587
Kód dod.: 217151
EAN: 8591235038910
 
13.87 EUR
23.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodného potrubia ústredného kúrenia. Vhodná na natieranie medených rúr. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Radbal
Radbal Profi S2120 špeciálna farba na radiátory, 1000 biely, 4 l
Kód: 2504133
Kód dod.: 217155
EAN: 8591235038934
 
88.93 EUR
22.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela syntetická vrchná farba na radiátory a teplovodné potrubie ústredného vykurovania. Vhodná na nátery meďených rúrok. Neobsahuje aromáty, škodlivé pigmenty, náter nezapácha.
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Derma Skin Clear ľahký pleťový krém na opaľovanie, OF 50+, 40 ml
Kód: 2600511
Kód dod.: 815237
EAN: 4006000063393
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťový krém na opaľovanie s inovatívnym, ultralight zložením okamžite chráni zdravú pleť pred UVA/ UVB žiarením a efektom z vysokoenergetického viditeľného svetla, ako je predčasné starnutie.
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
de Miclén - Green ShielD™
Green Shield čistiace vlhčené obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
Kód: 56934
Kód dod.: 06408
EAN: 5060110220762
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené obrúsky Green Shield sú určené na drevo a lamináty. Odstraňujú nečistoty, prach a mastnotu
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Svetlý Popolavý Blond 8-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy, Svetlý Popolavý Blond 8-21
Kód: 2304929
Kód dod.: 869980
EAN: 9000101677607
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zloženie s vysoko intenzívnymi pigmentmi preniká hlboko do vlasov a ukotvuje v nich farbu pre ochranu proti vyblednutiu. Výsledkom je tak dlhodobá intenzita farby po niekoľko týždňov a 100% krytie šedín.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
9.96 EUR
34.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
Vanish Gold Powergel odstraňovač škvŕn pred praním 200ml
Vanish
Vanish Gold Powergel odstraňovač škvŕn pred praním 200ml
Kód: 77268
Kód dod.: 772014
EAN: 5997321745640
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn pred praním, vhodný pre farebné i biele prádlo.
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Alpecin
Alpecin kofeinový šampon na vlasy Grey Attack, 200 ml
Kód: 2402562
Kód dod.: 856859
EAN: 4008666225061
 
18.47 EUR
92.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Podporte rast svojich vlasov kofeínovým šampónom, ktorý účinne pôsobí proti ich oslabeniu a vypadávaniu.
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503088
Kód dod.: 301472
EAN: 8595002300804
 
22.14 EUR
8.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná farba na betón a iné savé materiály s miernou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou prilnavosťou k podkladu.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň veľmi veľmi svetlá blond 10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, odtieň veľmi veľmi svetlá blond 10
Kód: 48916
Kód dod.: 870154
EAN: 3600540632906
100%
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará. Záverečná starostlivosť je tiež obohatená o olivový olej, ktorý poskytuje vlasom ochranu aj po nabarvení.
Veet Silk & Fresh depilačný krém 100 ml
Veet
Veet Silk & Fresh depilačný krém 100 ml
Kód: 16594
Kód dod.: 883025
EAN: 4053700288205
80%
4.34 EUR
43.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Depilačný krém obsahuje vitamín E a aloe vera. Depilačný krém pre citlivú pokožku vám pomôže dosiahnuť vytúženú hladkú, príjemne voňajúcu a hydratovanú pokožku. Depilačný krém účinkuje už od korienkov.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 15 kg
Kód: 2505097
Kód dod.: 400650
EAN: 8591235023145
 
56.74 EUR
3.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, otěruvzdorná a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 5 kg
Kód: 2503645
Kód dod.: 400654
EAN: 8591235023107
 
19.46 EUR
3.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná voči oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňujúci krém s konopným olejom a panthenolom, 200 ml
Kód: 80083
 
EAN: 8594045541359
100%
1.96 EUR
9.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém je vhodný na každodennú starostlivosť o suchú pokožku celého tela alebo namáhanú pokožku rúk.
AKCE
RYOR Trio denný aktívny krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Ryor
RYOR Trio denný aktívny krém SPF 30 s UV ochranou, 50 ml
Kód: 73911
Kód dod.: 822693
EAN: 8594007977769
 
9.56 EUR
191.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polomastný denný krém s kyselinou hyaluronovou, extraktom z morských rias, betaglukánom a vitamínom E. Vysoký stupeň ochrany pleti - SPF 30.
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2400756
Kód dod.: 91751
EAN: 9005800400785
 
4.34 EUR
86.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najsilnejší tuhý antiperspirant od značky Nivea.
AKCE
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká farba na drevo, 0100 biela, 700 g
Kód: 2504904
Kód dod.: 262400
EAN: 8594166557161
 
12.04 EUR
12.05 EUR
17.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krycia farba na báze modifikovanej fermeže s olejom vo vode. Extrémne penetrujúca krycia vodou riediteľná farba na drevo určená pre hobby aj profesionálne použitie vo vonkajšom aj vnútornom prostredí.
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, 9N The Nudes Veľmi svetlá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Creme farba na vlasy, 9N The Nudes Veľmi svetlá blond
Kód: 96579
Kód dod.: 870172
EAN: 3600541916661
 
4.56 EUR
114EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dlhotrvajúca, intenzívne starajúca farba na vlasy obsahujúca prírodný olivový olej, ktorý preniká hlboko do štruktúry vlasov, a tak počas farbenia zároveň o vlasy stará.
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 denný krém s UV filtrami, 50 ml
Kód: 08777
Kód dod.: 822660
EAN: 8594007977127
100%
7.17 EUR
143.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Koenzym Q10 aktívne podporuje využitie energie v bunke na zlepšenie regenerácie pleti.
Norkový výživný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový výživný krém, 33 g
Kód: 08795
Kód dod.: 821140
EAN: 8594007051117
98%
5.65 EUR
171.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masný pleťový krém na každodennú starostlivosť a ošetrenie všetkých typov pleti, predovšetkým suchej. Vhodný na večerné ošetrenie, na prevenciu ochablej pleti a tvorby vrások.
Sokrates Lazurit Forte lazúra na drevo, báza, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Forte lazúra na drevo, báza, 4 kg
Kód: 2504082
Kód dod.: 395022
EAN: 8594040505981
 
58.23 EUR
14.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra pre vonkajšie i vnútorné prostredie. Vhodná pre priemyselnú výrobu a remeselnícke práce. Vytvára príjemné matné povrchy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.