sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a elegantný gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 43 SWEET 'N' SATIN a d
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 6. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s vysokou fixáciou vlasov.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Super sú extra savé dámske hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu počas silnejších menštruačných dní.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Alex Leštenka žiarivý lesk na drevo a laminát, 750 ml
Alex®
Alex Leštenka žiarivý lesk na drevo a laminát, 750 ml
Kód: 1905881
Kód dod.: 704091
EAN: 8411660520500
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebná leštenka pre žiarivý lesk podláh.
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
100%
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná zložka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
AKCE
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Resistin Car antikorozný sprej na ošetrenie podvozku, nepremieňateľný, 500 ml
Kód: 2504452
Kód dod.: 303201
EAN: 8594019366698
 
7.79 EUR
15.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa ako antikorózny prípravok pre konzerváciu kovových povrchov, najmä spodkov automobilov, s vynikajúcimi protihlukovými vlastnosťami.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, orech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, orech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampón na vlasy, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma Hydro Care šampón na vlasy, 400 ml
Kód: 2600423
Kód dod.: 787105
EAN: 8595025836458
 
2.18 EUR
5.45EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový šampón pre šetrné umývanie vysušených a dehydratovaných vlasov s originálnou autentickou kokosovou vôňou.
AKCE
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
TITANIA®
Titania Foot Care gelová vložka na prednú časť chodidiel, 1 pár
Kód: 2600438
Kód dod.: 966576
EAN: 4008576362382
 
2.66 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové vložky Titania Foot Care sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a ochranu prednej časti chodidla pri chôdzi i státí.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
73.23 EUR
813.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v septembri 2016, temperamentná a iskrivá, a pritom zmyselná
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
Kód: 2509005
Kód dod.: 788798
EAN: 4823015905858
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Harmanček a ľan je šetrné tekuté mydlo určené na každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Obsahuje extrakt z harmančeka a ľanového oleja, ktoré pomáhajú jemne čistiť, upokojovať a vyhladzovať pokožku.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
39.53 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 750 ml
Kód: 2500607
Kód dod.: 249601
EAN: 8595073020298
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2500594
Kód dod.: 249223
EAN: 8595073018189
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
27.36 EUR
10.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 2,5 l
Kód: 2500608
Kód dod.: 249607
EAN: 8595073018288
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.