sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvár, telo a ruky 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
2.82 EUR
37.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krém na tvár, telo a zadoček sa 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi.
Nivea Soft hydratačný krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratačný krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
5.44 EUR
54.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie s jojobovým olejom a vitamínom E sa postará o to, aby pokožka celého tela bola hodvábne jemná, svieža a pružná. Vyskúšajte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratačný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratačný krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
7.39 EUR
36.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahké zloženie s jojobovým olejom a vitamínom E sa postará o to, aby pokožka celého tela bola hodvábne jemná, svieža a pružná. Vyskúšajte: NIVEA Soft.
Norkový výživný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový výživný krém, 33 g
Kód: 08795
Kód dod.: 821140
EAN: 8594007051117
98%
5.65 EUR
171.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Masný pleťový krém na každodennú starostlivosť a ošetrenie všetkých typov pleti, predovšetkým suchej. Vhodný na večerné ošetrenie, na prevenciu ochablej pleti a tvorby vrások.
Lacoste L.12.12 Silver Grey M edp 50ml    5891
Lacoste
Lacoste L.12.12 Silver Grey M edp 50ml 5891
Kód: 2502161
Kód dod.: LC018A02
EAN: 3386460165891
 
53.44 EUR
1 068.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Nová pánska vôňa Lacoste L.12.12 S
Norkový hydratačný krém, 33 g
Karlovarská kosmetika® Norková řada
Norkový hydratačný krém, 33 g
Kód: 08797
Kód dod.: 821141
EAN: 8594007051124
100%
5.65 EUR
171.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polomastný norkový krém s obsahom norkového oleja. Je určený na denné ošetrenie pre všetky typy pleti, na jej ochranu i ošetrenie a na prevenciu ochabnutej pleti. Používa sa na umytú pokožku večer a ráno.
AKCE
Ryor Luxury Care aktivujúce výživný krém s ASC III 50 ml
Ryor
Ryor Luxury Care aktivujúce výživný krém s ASC III 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
20.87 EUR
417.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Pragoprimer
Pragoprimer Plus S 2070 základná farba na drevo, 0100 biela, 600 ml
Kód: 2503858
Kód dod.: 181503
EAN: 8595073021813
 
10.26 EUR
17.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba je určená k základným a podkladovým náterom dreva. Vyniká veľmi dobrou kryvostí, dobrým rozlivom, rýchlym zasychaním. Má výbornú brúsiteľnosť a vysokú prilnavosť k dreveným podkladom.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný regeneračný krém účinne hydratuje a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú. Univerzálny krém pre celú rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
16.74 EUR
334.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém s kyselinou hyalurónovou pomáha počas noci hydratovať pleť a redukovať viditeľnosť vrások.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
8.25 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.56 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
UNIBAL O2025 fermežová farba na drevo a kov samozákladujúca, 8440 červenohnedá, 1 kg
Unibal
UNIBAL O2025 fermežová farba na drevo a kov samozákladujúca, 8440 červenohnedá, 1 kg
Kód: 2502696
Kód dod.: 264280
EAN: 8590882100599
 
13.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné prostredie ako základné i vrchné nátery dreva a kovu. Pre vonkajšie prostredie ako základná farba. Nie je určená na nátery prichádzajúce do priameho styku s pitnou vodou, potravinami, krmivami a pre nátery detského nábytku a hračiek.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 2,8 kg
Kód: 2504940
Kód dod.: 355165
EAN: 8590892121256
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
AKCE
Nivea Essentials Regenerating výživný nočný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Regenerating výživný nočný krém, 50 ml
Kód: 52153
Kód dod.: 822524
EAN: 4005808174393
90%
5.22 EUR
104.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte suchej a citlivej pleti hydratáciu počas noci! Vyskúšajte výživné složenie s maslom z bambuckého orecha a antioxidantmi. Hýčkajte pleť aj počas spánku - NIVEA Vyživný nočný krém.
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom, 100 ml
Kód: 2600147
Kód dod.: 843133
EAN: 8594001779659
 
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom pomáha osviežiť pokožku po holení.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2500188
Kód dod.: 355938
EAN: 8592474018947
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500190
Kód dod.: 355800
EAN: 8592474019142
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500186
Kód dod.: 355930
EAN: 8592474018626
100%
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 8674
EAN: 8595025809483
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.