sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Ceys®
Ceys Kov oprava defektu syntetický kov, tmel, 40 ml + 40 g
Kód: 2503189
Kód dod.: 502938
EAN: 8411519131048
 
11.53 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvara za studena (hliník, meď), utesňuje, spája a vypĺňa trhliny. Pôsobí tiež ako ochranný film proti korózii. Je odolný kyselinám, detergentom a minerálom. Ani časom sa nedrolí.
AKCE
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
5.87 EUR
195.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové drevo – vonné tyčinky 30 ml prinášajú do vášho domova príjemnú, hrejivú vôňu kombinácie sladkej vanilky a jemne drevitého santalového dreva.
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
3.04 EUR
4.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný čistič na rez, vodný kameň a mydlové usadeniny. Vhodný do kúpeľní a kuchýň.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
6.30 EUR
63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na telo & zadeček Sensitive je skvelým pomocníkom na rýchle a šetrné očistenie bábätka predovšetkým na cestách.
AKCE
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektom, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektom, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 66800
Kód dod.: 860063
EAN: 9000100728201
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s Double Push-Up efektom pre objem vlasov.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a elegantný gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 43 SWEET 'N' SATIN a d
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
73.23 EUR
813.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v septembri 2016, temperamentná a iskrivá, a pritom zmyselná
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
Kód: 2509005
Kód dod.: 788798
EAN: 4823015905858
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Harmanček a ľan je šetrné tekuté mydlo určené na každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Obsahuje extrakt z harmančeka a ľanového oleja, ktoré pomáhajú jemne čistiť, upokojovať a vyhladzovať pokožku.
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
3.26 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpadky značky Fino; veľkosť 120L.
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
10.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte luxusný lak na nechty Art Couture Nail Lacquer od Artdeco s živým leskom a vynikajúcim krytí
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 4 l
Kód: 2508450
Kód dod.: 247187
EAN: 8591235100228
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 0,75 l
Kód: 2507373
Kód dod.: 247183
EAN: 8591235100204
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 4 l
Kód: 2507362
Kód dod.: 247167
EAN: 8591235100136
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr 4 l
Kód: 2508390
Kód dod.: 247124
EAN: 8591235099959
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédar 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédar 4 l
Kód: 2508402
Kód dod.: 247138
EAN: 8591235100013
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 0,75 l
Kód: 2507335
Kód dod.: 247141
EAN: 8591235100020
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1 082EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete krásne, lesklé a profesionálne nechty bez dlhého čakania? Artdeco Quick Dry lak na nechty je
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
4.78 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivé farby, dokonalá čistota a šetrná starostlivosť v každej kvapke!
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná pasta Max White Charcoal sa postará o biely, svieži a zdravý úsmev. Pasta s obsahom prírodných zložiek aktívne pôsobí na zubnú sklovinu, zaisťuje jemné bielenie a zároveň chráni pred zubným kazom.
AKCE
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
4.13 EUR
55.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex zubná pasta COMPLETE CARE je zubná pasta s obsahom fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, ktorá poskytuje kompletnú ochranu pre zdravé ústa. Chráni pred zubným kazom, oslabením zubnej skloviny, zubným kamencom a podráždením ďasien.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Essence
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Kód: 2405766
 
EAN: 4059729466228
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka bronzeru Baby got Bronze od essence bude vaša tvár vyzerať ako opálená, slnkom pobozkaná, aj k
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.