sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátery mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504781
Kód dod.: 401557
EAN: 8591235072952
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
Kód: 2504785
Kód dod.: 401581
EAN: 8591235073058
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nechty 03 5 ml
Kód: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mini lak Glossy Jelly od essence prinesie vašim nechtom skvelý lesk a žiarivo oranžový odtieň. Jeho
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
10.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte luxusný lak na nechty Art Couture Nail Lacquer od Artdeco s živým leskom a vynikajúcim krytí
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasněte svoje nechty s podkladovým lakom Essence The Active Whitener, ktorý účinne neutralizuje ž
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1 082EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete krásne, lesklé a profesionálne nechty bez dlhého čakania? Artdeco Quick Dry lak na nechty je
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Kód: 2507327
Kód dod.: 247127
EAN: 8591235099966
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 0,75 l
Kód: 2508424
Kód dod.: 247156
EAN: 8591235100082
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr 0,75 l
Kód: 2507332
Kód dod.: 247134
EAN: 8591235099997
 
15.01 EUR
20.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 4 l
Kód: 2508372
Kód dod.: 247104
EAN: 8591235099867
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 0,75 l
Kód: 2507315
Kód dod.: 247107
EAN: 8591235099874
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Bohemia Gifts Rozprávka o starej mame darčekový set sprchový gél 250 ml + olejová kúpeľ 250 ml
Bohemia® Gifts
Bohemia Gifts Rozprávka o starej mame darčekový set sprchový gél 250 ml + olejová kúpeľ 250 ml
Kód: 2600481
Kód dod.: 905590
EAN: 8595590775008
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohemia Gifts Rozprávka o starej mame darčekový set obsahuje sprchový gél a olejovú kúpeľ.
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plienky Happy vo veľkosti Maxi sú odporúčané pre deti o hmotnosti 8 až 18 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
AKCE
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
7.13 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracie obrúsky na zachytenie farieb a nečistôt z odevov pri praní.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kúpeľne je účinný pomocník pre každodenné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny i špinu z povrchov v kúpeľni.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
3.69 EUR
3.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon čistič podlah a povrchov Drevo & Lamino je účinný prostriedok na čistenie a starostlivosť o drevené a laminované podlahy aj ďalšie povrchy.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.