sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Kód: 2500591
Kód dod.: 249041
EAN: 8595073020229
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
-1%Zľava
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Tidy Home
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Kód: 2508939
Kód dod.: 588254
EAN: 0710497223324
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoducho a efektívne odstráňte nečistoty, škvrny a usadeniny s Tidy Home Nano Melanínovou hubkou.
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Neuvedeno
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Kód: 2507297
Kód dod.: 906005
EAN: 8594009617649
 
3.26 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biele papierové ubrousky 30x30 cm.
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém proti zapareninám je určen na pokožku so sklonom k vzniku zaparenin pod plienkou a v záhyboch. Krém obsahuje oxid zinočnatý a ošetrujúci komplex tvorený allantoinom, panthenolom, betaglukanom a bisabololom.
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold stylingový gél megasilná fixácia 250 ml
Kód: 59027
Kód dod.: 855507
EAN: 9000100591010
 
6.74 EUR
26.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky poskytuje perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností - pro dlouhotrvající styling ze salonu doma. Max Hold Power Gel.
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Palma Česká Třebová
Hrebene C1, malý, rôzne farby
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
0.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na obrázku je iba ilustratívna, v ponuke viac farebných variant, dodanie konkrétnej farby nie je možné zaručiť, dodávame podľa skladovej dostupnosti.
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
45.09 EUR
1 127.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Teloový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
10.87 EUR
27.18EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Krém Repair & Care Urea pre veľmi suchú a drsnú pokožku obsahuje 15% glycerínu + ureu. Viditeľne redukuje známky suchej pokožky už po prvom použití.
VORTEX Houba na riad  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na riad PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
1.39 EUR
0.7EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická hubka pre pohodlné, rýchle a dôkladné umývanie.
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubná pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
4.78 EUR
63.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubná pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje iba povrchové škvrny, ale vďaka úplne jedinečnému zloženiu zasahuje bieliaci účinok hlbšie. Spoľahlivo odstráni škvrny spod povrchu zubnej skloviny.
NIVEA telový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA telový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
10 EUR
25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzívne hydratačný krém s urei, glycerínom a provitamínom B5, ktorý sa stará o suchú až veľmi suchú a hrubú pokožku tela, rúk aj tváre a poskytuje jej hydratáciu až na 72 hodín.
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzívne telové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
8.70 EUR
43.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Repair & Care je intenzívne telové sérum s 12% komplexom glycerínu, prírodných olejov a CICA, ktoré sa stará o suchú až veľmi suchú pokožku a poskytuje jej hydratáciu po dobu dlhšiu než 72 hodín.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobé a výrazné manikúru s essence gélovým lakom na nechty 39 COOL BY THE POOL v
Essence Glassy Ice mini lak na nechty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nechty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malá fľaštička a veľký trbliet vďaka mini laku na nechty Glassy Ice od essence. Ľahko vytvoríte tren
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodný kameň Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
3.04 EUR
4.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra silný čistič na rez, vodný kameň a mydlové usadeniny. Vhodný do kúpeľní a kuchýň.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové drevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
5.87 EUR
195.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové drevo – vonné tyčinky 30 ml prinášajú do vášho domova príjemnú, hrejivú vôňu kombinácie sladkej vanilky a jemne drevitého santalového dreva.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
6.30 EUR
63EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na telo & zadeček Sensitive je skvelým pomocníkom na rýchle a šetrné očistenie bábätka predovšetkým na cestách.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Kód: 2502744
Kód dod.: 249269
EAN: 8595073017328
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome ocotový čistič na kúpeľne s vôňou mäty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome ocotový čistič na kúpeľne je účinný pomocník pre každodenné upratovanie. Vďaka prírodnej sile octu ľahko odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny i špinu z povrchov v kúpeľni.
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 detské plienky jednorazové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plienky Happy vo veľkosti Maxi sú odporúčané pre deti o hmotnosti 8 až 18 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
AKCE
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann pracie obrúsky Magic Leaves Intense Fresh Universal, 20 ks
Kód: 2501381
Kód dod.: 761217
EAN: 4008455584713
 
7.13 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pracie obrúsky na zachytenie farieb a nečistôt z odevov pri praní.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Drevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
3.69 EUR
3.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lavon čistič podlah a povrchov Drevo & Lamino je účinný prostriedok na čistenie a starostlivosť o drevené a laminované podlahy aj ďalšie povrchy.
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Liesková blond, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Color Shampoo barva na vlasy 6-5 Liesková blond, 50 ml
Kód: 2600022
Kód dod.: 875026
EAN: 9000101735376
 
4.56 EUR
91.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrná polopermanentná farba na vlasy so starostlivou formulkou bez amoniaku, ktorá vašim vlasom dodá intenzívny odtieň a krásny lesk – a zároveň ich počas farbenia ošetří.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.