sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
-1%Zľava
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia Soft Care Silk Satin sprchový krém, 400 ml
Kód: 45622
Kód dod.: 8670
EAN: 8595025809445
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S extraktom z kokosového mlieka, ktorý pokožku vyživuje a zvláčňuje, a hedvábnymi proteínmi s hydratačnými účinkami pomáhajú zachovať pokožku hebkú a vláčnu.
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Aroma Flowers, 5 l
Kód: 2501623
Kód dod.: 717417
EAN: 8594187145453
 
5.65 EUR
1.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC čistič s kvetinovou parfemáciou účinne a jednoducho odstráni hrdzu, vodný a močový kameň nielen z toalety, ale aj z ďalších sanitárnych zariadení aj pod vodnou hladinou.
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Lavon
LAVON WC gél Easy Clean Fresh Pine, 750 ml
Kód: 2501747
Kód dod.: 717424
EAN: 8594187141400
 
1.30 EUR
1.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách aj v potravinárskych a stravovacích prevádzkach.
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazanie s konopím a kaštanom, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
3.47 EUR
17.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadí mazanie na masáž kĺbov, chrbta a svalov s konopím, kaštanom a syntetickým jedom chřestýšovca.
AKCE
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect penové tužidlo, 150 ml
Kód: 70012
Kód dod.: 862183
EAN: 4005808678099
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nenechajte farbu vyblednúť. Nech pekne žiari! Tužidlo si odpírať nemusíte. Len si zaobstarajte také, ktoré chráni farbené a melírované vlasy - NIVEA Penové tužidlo Color Care & Protect.
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby detské vlhčené utierky s klipom, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
1.96 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre každodenné čistenie a starostlivosť o vaše dieťa a celú rodinu. Čistí, zjemňuje pokožku a príjemne vonia. Dermatologicky testované
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Nivea®
Nivea Moisture Care hydratačný krém na ruky, 75 ml
Kód: 2505101
Kód dod.: 820157
EAN: 9005800398730
 
3.04 EUR
40.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte aj naozaj suchým rukám intenzívnu starostlivosť. Vďaka olivovému oleju budú opäť hebké a jemné. Pre ruky príjemné na dotyk a pekné na pohľad: NIVEA Hydratačný krém na ruky.
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitná preventívna impregnácia dreva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
14.44 EUR
2.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chemický prípravok na preventívnu impregnáciu dreva pred napadnutím drevokazným hmyzom (červotoč, tesařík) a na sanáciu napadnutého dreva.
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601152
Kód dod.: 855330
EAN: 9000101766745
 
3.91 EUR
19.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma Repair & Care kondicionér ve spreji s pro-vitamínom B5 a kokosovým extraktom uľahčuje rozčesávanie suchých a poškodených vlasov. Pomáha znižovať lámavosť vlasov a zanecháva ich jemné a hladké bez zaťaženia.
-1%Zľava
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Tidy Home
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Kód: 2508939
Kód dod.: 588254
EAN: 0710497223324
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoducho a efektívne odstráňte nečistoty, škvrny a usadeniny s Tidy Home Nano Melanínovou hubkou.
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Neuvedeno
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Kód: 2507297
Kód dod.: 906005
EAN: 8594009617649
 
3.26 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biele papierové ubrousky 30x30 cm.
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém proti zapareninám je určen na pokožku so sklonom k vzniku zaparenin pod plienkou a v záhyboch. Krém obsahuje oxid zinočnatý a ošetrujúci komplex tvorený allantoinom, panthenolom, betaglukanom a bisabololom.
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubná pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bieliaca zubná pasta Colgate Max White One Luminous je určená na každodenné použitie a pomáha dosiahnuť žiarivejší úsmev. Inovatívna technológia SmartFoam vytvára aktívnu penu, ktorá sa dostane aj do ťažko prístupných miest vrátane medzizubných priestorov.
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Tašky do odpadkového koša 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
2.61 EUR
0.13EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pevné a praktické tašky pre jednoduchú manipuláciu s odpadom.
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nechty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence lak na nechty 02 Fairy Cloud prináša jemný trblietavý krémový odtieň, ktorý okamžite rozžiar
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 0100 biely mat, 2,5 l
Kód: 2507157
Kód dod.: 189002
EAN: 8591235099164
 
54.58 EUR
21.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto syntetická farba s matným vzhľadom prináša nadčasovú eleganciu a decentnosť každému povrchu.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobé a výrazné manikúru s essence gélovým lakom na nechty 39 COOL BY THE POOL v
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Derma Care deodorant 50 ml
Kód: 2501600
Kód dod.: 834959
EAN: 8886467061660
 
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Derma Care – jemný roll-on deodorant s hydratačnou starostlivosťou pre citlivú pokožku podpazušia.
AKCE
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Kód: 13950
 
EAN: 4007965454004
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinné aminfluoridové zloženie elmex vytvára ochrannú vrstvu fluoridu vápenatého s dvojitým účinkom, ktorá remineralizuje zuby a účinne ich chráni pred zubným kazom.
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové starajúce zloženie pomáha chrániť a posilňovať detskú pokožku a podporuje jej prirodzený vývoj. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
AKCE
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
3.91 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan koncentrovaný avivážny prostriedok na textílie. Doprajte sebe aj svojej rodine to najlepšie s avivážou Silan Sensitive a užite si báječne hebké prádlo.
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s podmanivou kvetinovou vôňou, ktorý jemne umýva pokožku a premění sprchu na príjemný rituál.
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2601189
Kód dod.: KOPFLAN001
EAN: 3494800538004
 
62.58 EUR
711.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambra) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady Nud
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602708
Kód dod.: 785308
EAN: 8591235105209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Vďaka antibakteriálnym zložkám pomáha účinne odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku čistú, sviežu a príjemne prevoňanú osviežujúcou vôňou mäty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.