sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Tidy Home
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Kód: 2508939
Kód dod.: 588254
EAN: 0710497223324
 
1.51 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoducho a efektívne odstráňte nečistoty, škvrny a usadeniny s Tidy Home Nano Melanínovou hubkou.
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
3.03 EUR
30.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém proti zapareninám je určen na pokožku so sklonom k vzniku zaparenin pod plienkou a v záhyboch. Krém obsahuje oxid zinočnatý a ošetrujúci komplex tvorený allantoinom, panthenolom, betaglukanom a bisabololom.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobé a výrazné manikúru s essence gélovým lakom na nechty 39 COOL BY THE POOL v
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemný a elegantný gélový vzhľad nechtov počas okamihu. Vyskúšajte lak essence 43 SWEET 'N' SATIN a d
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pre nadýchaný objem, fixácia 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
6.72 EUR
22.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technológiou a Kolagénom pre 100% nadýchaný, dlhotrvajúci objem a fixáciu už od korienkov, ktorá vlasy nezatíži.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.72 EUR
22.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
1.86 EUR
18.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.41 EUR
13.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.73 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách i v potravinárskych a stravovacích prevádzkov.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
5.99 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.98 EUR
99.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.73 EUR
44.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.90 EUR
12.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximálnou fixáciou s efektom lesku, sila fixácie 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
4.77 EUR
19.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 6. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s vysokou fixáciou vlasov.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
9.67 EUR
12.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
8.76 EUR
11.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
40.98 EUR
13.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
36.38 EUR
36.39 EUR
12.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504780
Kód dod.: 401551
EAN: 8591235072976
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504783
Kód dod.: 401569
EAN: 8591235073010
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504779
Kód dod.: 401545
EAN: 8591235072938
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
3.81 EUR
3.82 EUR
381EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 20 dodá vašim tvářiam prirodzený vínový odtieň. Tekutú tvářenku
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
3.03 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Normal sú tenké a jemné hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu po celý deň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.