sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
71.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Woodová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Merkur Biocolor prací prášok pre farebné, 600 g
Merkur
Merkur Biocolor prací prášok pre farebné, 600 g
Kód: 06472
Kód dod.: 755011
EAN: 8592613576956
100%
1.30 EUR
0.11EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Merkur biocolor na farebné prádlo spoľahlivo odstráni škvrny bielkovinovej povahy, aniž by po sebe zanechal vyblednuté farby.
Chilly gel pre intimnú hygienu Fresh, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu Fresh, 200 ml
Kód: 78800
Kód dod.: 230237
EAN: 8002410031805
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chilly Gel, vďaka prírodnému mentolu: Má osviežujúce a protizápachové účinky. Podporuje obnovu fyziologickej rovnováhy slizníc, nevyhnutnej pre obranu intimných partií.
AKCE
Persil Sensitive prací gel pre citlivú pokožku, 100 praní
Henkel Persil
Persil Sensitive prací gel pre citlivú pokožku, 100 praní
Kód: 2400928
Kód dod.: 764948
EAN: 9000101565713
 
21.73 EUR
21.74 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prací gel kombinuje účinnosť prírodného mydla s vylepšenou úrovňou starostlivosti a ochrany citlivej pokožky, takže je skvelým pracím prostriedkom pre deti alebo alergikov. Šetrí energiu vďaka praniu pri nízkych teplotách už od 20 °C.
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Dove®
Dove Men+Care Extra Fresh tuhý antiperspirant pre mužov 50ml
Kód: 2501026
Kód dod.: 839021
EAN: 59099741
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Extra Fresh je spoľahlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Paco Rabanne
Paco Rabanne 1 Million deodorant stick pre mužov 75 ml
Kód: 68598
 
EAN: 3349666007990
 
25.44 EUR
339.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fougére - svieža vôňa, vôňa uvedená na trh v roku 2010. Veľmi exkluzívna pánska vôňa sladšieho razen
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Str8
STR8 Fragrance Red Code antiperspirant roll on pre mužov 50 ml
Kód: 2603111
Kód dod.: 837190
EAN: 5201314193500
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Fragrance Red Code je pánsky antiperspirant roll-on, ktorý poskytuje účinnú ochranu proti poteniu a nepríjemnému telesnému pachu.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom šetrne čistí telo, vlasy aj pleť a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu drevín a korenia.
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Adidas®
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gel na telo, vlasy a pleť pre mužov 250 ml
Kód: 2300956
Kód dod.: 905654
EAN: 3616304240461
 
2.16 EUR
8.64EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Adidas Ice Dive 3v1 sprchový gél s chladivým mentolom prináša intenzívnu sviežosť a šetrne čistí telo, vlasy i pleť v jedinom kroku.
Merkur biela sila prací prášok pre biele, 600 g
Merkur
Merkur biela sila prací prášok pre biele, 600 g
Kód: 06476
Kód dod.: 755010
EAN: 8592613576918
99%
1.30 EUR
0.11EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zárukou čistoskvoucího bílého prádla. Bezfosfátový prípravok so špeciálnou bieliacou prísadou sa hodí do všetkých typov práčok i pre ručné pranie
AKCE
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Nivea®
Nivea Men Total Relax 3v1 sprchový gél pre mužov 500 ml
Kód: 2508123
Kód dod.: 795697
EAN: 9005800376783
 
5.44 EUR
10.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gél Nivea Men Total Relax 3v1 je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí hľadajú rýchlu a účinnú starostlivosť v jednom kroku.
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Wilkinson
Wilkinson Intuition Comfort jednorazové holítko pre ženy
Kód: 2500671
Kód dod.: 822320
EAN: 4027800319107
 
1.08 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zabezpečujú hladké a pohodlné kĺzanie po pokožke, vďaka čomu si ľahko poradia aj s chĺpkami na ťažko dostupných miestach.
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Rexona®
Rexona Advanced Protection Cooling Eukalyptus a Coconut Water deodorant pre ženy 150 ml
Kód: 2602953
Kód dod.: 837133
EAN: 8720181819810
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rexona Advanced Protection Cooling Eucalyptus & Coconut Water je deodorant v spreji pre ženy, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu proti telesnému zápachu a príjemný pocit sviežosti.
AKCE
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 400 ml
Radox
Radox Feel Invigorated 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 400 ml
Kód: 2601337
Kód dod.: 795450
EAN: 8720181587634
 
1.96 EUR
4.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Invigorated 2v1 je praktický sprchový gél a šampón v jednom, určený pre mužov, ktorí chcú rýchlu a jednoduchú starostlivosť o telo aj vlasy. Ponúka osviežujúci sprchový zážitok vďaka kombinácii minerálov a bylín, ktoré sa aktivujú pri kontakte s tepl
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Hugo Boss
Hugo Boss No.6 Bottled sprchový gel pre mužov 200 ml
Kód: 2109512
 
EAN: 3616301642459
100%
27.39 EUR
27.40 EUR
136.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná - svieža vôňa uvedená na trh v roku 1998. Sebavedomá, zmyselná - emočná, výrazná - definuje
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Privos
Privos vínne kvasinky univerzálne, pre modré odrody, 10 g
Kód: 2502085
Kód dod.: 934951
EAN: 8594033110192
 
1.40 EUR
140EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne kvasinky určené pre všetky modré odrody révy vínnej. Dávka 10 g kvasiniek na 100 litrov muštu vyprodukuje optimálne množstvo životaschopných kvasiniek.
AKCE
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s jahňacím pre psov, 850 g
Kód: 2504976
Kód dod.: 976106
EAN: 8594048100522
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obľúbená masová konzerva pre psov s jahňacím, čakankovým koreňom pre zdravú slinivku, pečeň a trávenie a s nechtíkom pre dobrý zrak. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume šampón pre jemné splihlé vlasy, 440 ml
Kód: 2505412
Kód dod.: 845554
EAN: 9000101277296
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss šampón Volume s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne, splihlé vlasy.
AKCE
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Chejn
Barry masová konzerva s kuracím pre psov, 850 g
Kód: 2504975
Kód dod.: 976105
EAN: 8594048100515
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chutná a výživná masová konzerva pre psov s kuracím. Mrkva dodá vitamín A pre zdravý zrak, losos rybí olej pre lepšiu srsť a voňavá petržlenová vňať zaručí dobré trávenie. Krmivo neobsahuje lepok a tak je ľahko stráviteľné.
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Color šampón pre farbené vlasy, 400 ml
Kód: 2504699
Kód dod.: 845538
EAN: 9000100549691
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Daruje vlasom nádherný lesk a jeho krémové zloženie s bohatou penou a prelomovou technológiou 3D-color-luminance posilňuje vlasové vlákna, uzamyká farebné pigmenty vo vnútri vlasu a chráni tak vlasy proti vyblednutiu.
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula junior antiparazitný šampón pre šteniatka, 250 ml
Kód: 2506589
Kód dod.: 675532
EAN: 8594009479513
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Antiparazitný jemný šampón s pritúžujúcou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti šteniat.
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Velvana
Rapid Servošampon autošampon pre strojné i ručné umývanie, 750 g
Kód: 2502857
Kód dod.: 480430
EAN: 8595026310452
 
8.04 EUR
10.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre strojné i ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Color Shine pre farbené vlasy, 250 ml
Kód: 11881
Kód dod.: 845233
EAN: 3838824014081
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra so systémom Shine-Reflex a UV filtrom sa stará o farbené vlasy a chráni ich pred vyblednutím.
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pre intimnú hygienu pH 3.5, 200 ml
Kód: 2009042
 
EAN: 8002410034950
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gel pre intimnú hygienu s pH 3.5, ktorý vám pomôže na slizniciach udržiavať prirodzenú fyziologickú rovnováhu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.