sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500186
Kód dod.: 355930
EAN: 8592474018626
100%
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
Kód: 2508583
Kód dod.: 845737
EAN: 4823015945878
 
2.26 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elixír proti vypadávaniu vlasov od značky Green Pharmacy je bezoplachová vlasová starostlivosť obohatená o prírodné výťažky z lopúcha a pšeničných proteínov.
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte svoje pery do jemného lieskového odtieňa s tekutou rúžou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtie
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
100%
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou je určený pre starostlivosť o oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu, svieže podpazušie a navyše bez škvŕn na oblečení.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 2 kg
Kód: 2508012
Kód dod.: 519585
EAN: 5900089217120
 
12.44 EUR
6.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2500194
Kód dod.: 355830
EAN: 8592474019203
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2500195
Kód dod.: 355835
EAN: 8592474019210
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
42.14 EUR
16.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
15.30 EUR
20.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
124.33 EUR
13.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Essence Hydra Kiss farba na pery 03 Rosy Blossom 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 03 Rosy Blossom 4 ml
Kód: 2502317
Kód dod.: ES542908
EAN: 4059729542908
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Kód: 2503994
Kód dod.: 355905
EAN: 8592474019357
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sádrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlomodrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlomodrá, 700 g
Kód: 2504001
Kód dod.: 355966
EAN: 8592474018862
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2504006
Kód dod.: 355998
EAN: 8592474019067
 
15.18 EUR
21.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 0,3 kg
Kód: 2506436
Kód dod.: 355871
EAN: 8592474101243
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2503992
Kód dod.: 355895
EAN: 8592474019333
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
19.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém s kyselinou hyaluronovou pomáha redukovať vrásky v okolí očí a zanecháva pleť hladšiu a sviežejšiu.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny zosvetľovač s efektom proti žltým tónom počas a po farbení.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Prirodzená čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 ponúka prirodzený, teplý odtieň stredne svetlej blond.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.