sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2500194
Kód dod.: 355830
EAN: 8592474019203
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2500195
Kód dod.: 355835
EAN: 8592474019210
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom, 100 ml
Kód: 2600147
Kód dod.: 843133
EAN: 8594001779659
 
3.47 EUR
34.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisom pomáha osviežiť pokožku po holení.
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzálny farba na drevo kov betón, 10 palisander, 2,8 kg
Kód: 2504940
Kód dod.: 355165
EAN: 8590892121256
 
41.52 EUR
41.53 EUR
14.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eternal mat, hodvábne matná, vysoko odolná farba pre nátery stavebných prvkov a konštrukcií z pozinkovaného plechu aj bez predchádzajúcej oxidácie, kovu, nepochozího betónu a dreva, hliníka, medi.
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
19.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém s kyselinou hyaluronovou pomáha redukovať vrásky v okolí očí a zanecháva pleť hladšiu a sviežejšiu.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný regeneračný krém účinne hydratuje a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú. Univerzálny krém pre celú rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
16.74 EUR
334.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém s kyselinou hyalurónovou pomáha počas noci hydratovať pleť a redukovať viditeľnosť vrások.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2500188
Kód dod.: 355938
EAN: 8592474018947
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500190
Kód dod.: 355800
EAN: 8592474019142
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 4-0 prirodzená hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 4-0 prirodzená hnedá 60 ml
Kód: 2508722
Kód dod.: 870712
EAN: 9000101746587
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 4-0 – Prírodzená hnedá je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívnu a dlhodobú farbu s prirodzeným výsledkom.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 007.07.0001
EAN: 4823015908019
100%
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou je určený pre starostlivosť o oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu.
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 8674
EAN: 8595025809483
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
AKCE
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
Kód: 2508583
Kód dod.: 845737
EAN: 4823015945878
 
2.26 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elixír proti vypadávaniu vlasov od značky Green Pharmacy je bezoplachová vlasová starostlivosť obohatená o prírodné výťažky z lopúcha a pšeničných proteínov.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500228
Kód dod.: 190128
EAN: 8595073013641
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Kód: 2503806
Kód dod.: 198134
EAN: 8595073020496
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
12.69 EUR
12.70 EUR
21.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 375 ml
Kód: 2503810
Kód dod.: 197078
EAN: 8595073021486
 
7.61 EUR
20.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.56 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu, svieže podpazušie a navyše bez škvŕn na oblečení.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.