sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
Kód: 2508583
Kód dod.: 845737
EAN: 4823015945878
 
2.26 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elixír proti vypadávaniu vlasov od značky Green Pharmacy je bezoplachová vlasová starostlivosť obohatená o prírodné výťažky z lopúcha a pšeničných proteínov.
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
19.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém s kyselinou hyaluronovou pomáha redukovať vrásky v okolí očí a zanecháva pleť hladšiu a sviežejšiu.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 007.07.0001
EAN: 4823015908019
100%
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou je určený pre starostlivosť o oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu.
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
3.47 EUR
23.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant v spreji pre 72-hodinovú ochranu, svieže podpazušie a navyše bez škvŕn na oblečení.
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte svoje pery do jemného lieskového odtieňa s tekutou rúžou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtie
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 2 kg
Kód: 2508012
Kód dod.: 519585
EAN: 5900089217120
 
12.44 EUR
6.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500186
Kód dod.: 355930
EAN: 8592474018626
100%
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 4-0 prirodzená hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 4-0 prirodzená hnedá 60 ml
Kód: 2508722
Kód dod.: 870712
EAN: 9000101746587
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 4-0 – Prírodzená hnedá je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívnu a dlhodobú farbu s prirodzeným výsledkom.
Essence Hydra Kiss farba na pery 03 Rosy Blossom 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 03 Rosy Blossom 4 ml
Kód: 2502317
Kód dod.: ES542908
EAN: 4059729542908
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 8669
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
15.30 EUR
20.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
42.14 EUR
16.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
124.33 EUR
13.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Kód: 2503994
Kód dod.: 355905
EAN: 8592474019357
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sádrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlomodrá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0421 svetlomodrá, 700 g
Kód: 2504001
Kód dod.: 355966
EAN: 8592474018862
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 0,3 kg
Kód: 2506436
Kód dod.: 355871
EAN: 8592474101243
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2503992
Kód dod.: 355895
EAN: 8592474019333
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2504006
Kód dod.: 355998
EAN: 8592474019067
 
15.18 EUR
21.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný regeneračný krém účinne hydratuje a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú. Univerzálny krém pre celú rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
16.74 EUR
334.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém s kyselinou hyalurónovou pomáha počas noci hydratovať pleť a redukovať viditeľnosť vrások.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2500191
Kód dod.: 355815
EAN: 8592474019173
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.