sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500190
Kód dod.: 355800
EAN: 8592474019142
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
100%
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou je určený pre starostlivosť o oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu.
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.56 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
AKCE
-1%Zľava
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 797002
EAN: 8595025809483
 
1.51 EUR
1.52 EUR
3.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným pôžitkom.
AKCE
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Elixír proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 150 ml
Kód: 2508583
Kód dod.: 845737
EAN: 4823015945878
 
2.26 EUR
15.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elixír proti vypadávaniu vlasov od značky Green Pharmacy je bezoplachová vlasová starostlivosť obohatená o prírodné výťažky z lopúcha a pšeničných proteínov.
Real jemný Fresh čistiaci krém, 600 g
Zenit Real
Real jemný Fresh čistiaci krém, 600 g
Kód: 45501
Kód dod.: 738056
EAN: 8594004376817
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
3.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci krém s mikročasticami na tradičné i moderné povrchy v domácnosti.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500186
Kód dod.: 355930
EAN: 8592474018626
100%
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny a sýty červený odtieň s dlhodobým efektom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Medená blond dodáva vlasom žiarivý, teplý medený odtieň s prirodzeným leskom.
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Artdeco
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Kód: 2601789
Kód dod.: 280.5
EAN: 4019674028056
 
7.08 EUR
7.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence Hydra Kiss farba na pery 03 Rosy Blossom 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 03 Rosy Blossom 4 ml
Kód: 2502317
Kód dod.: ES542908
EAN: 4059729542908
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2500194
Kód dod.: 355830
EAN: 8592474019203
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2500195
Kód dod.: 355835
EAN: 8592474019210
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Dove®
Dove Men+Care Invisible Dry tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2501027
Kód dod.: 839022
EAN: 59099734
 
2.82 EUR
56.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Men+Care Invisible Dry je spolehlivý tuhý antiperspirant navrhnutý špeciálne pre mužov, ktorí očakávajú účinnú ochranu a šetrnú starostlivosť v jednom. Ponúka ochranu proti poteniu a telesnému zápachu.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte svoje pery do jemného lieskového odtieňa s tekutou rúžou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtie
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
19.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém s kyselinou hyaluronovou pomáha redukovať vrásky v okolí očí a zanecháva pleť hladšiu a sviežejšiu.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
59.10 EUR
14.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Kód: 2503843
Kód dod.: 190989
EAN: 8595073013689
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.