sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzálna kolínska voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 843127
EAN: 8594001770113
92%
1.87 EUR
18.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kolínska voda s príjemným, sviežim citrusovým typom vône s bylinnými prvkami, vhodná pre mužov i ženy. Intenzívna, povzbudzujúca parfumácia.
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábom a mravcom, proti lezúcemu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
5.44 EUR
13.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Raid sprej zabíja šváby, mravce a ďalší hmyz okamžite, ako sa dostanú do kontaktu s prípravkom. Ošetrené miesta chránia po dobu až 4 týždňov. So švábmi ničí zároveň aj ich vajíčka.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
8.78 EUR
11.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
41.09 EUR
13.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
36.48 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Neuvedeno
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Kód: 2507297
Kód dod.: 906005
EAN: 8594009617649
 
3.26 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biele papierové ubrousky 30x30 cm.
-1%Zľava
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Tidy Home
Tidy Home Nano Melanínová hubka 4 ks
Kód: 2508939
Kód dod.: 588254
EAN: 0710497223324
 
1.51 EUR
1.52 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednoducho a efektívne odstráňte nečistoty, škvrny a usadeniny s Tidy Home Nano Melanínovou hubkou.
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti zapareninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
3.04 EUR
30.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dixi Baby krém proti zapareninám je určen na pokožku so sklonom k vzniku zaparenin pod plienkou a v záhyboch. Krém obsahuje oxid zinočnatý a ošetrujúci komplex tvorený allantoinom, panthenolom, betaglukanom a bisabololom.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504783
Kód dod.: 401569
EAN: 8591235073010
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504779
Kód dod.: 401545
EAN: 8591235072938
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504780
Kód dod.: 401551
EAN: 8591235072976
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pripravte sa na dlhodobé a výrazné manikúru s essence gélovým lakom na nechty 39 COOL BY THE POOL v
AKCE
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby 64 praní 1408 ml
Kód: 2502003
Kód dod.: 777004
EAN: 9000101801064
 
3.91 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silan koncentrovaný avivážny prostriedok na textílie. Doprajte sebe aj svojej rodine to najlepšie s avivážou Silan Sensitive a užite si báječne hebké prádlo.
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na tvár a telo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nové starajúce zloženie pomáha chrániť a posilňovať detskú pokožku a podporuje jej prirodzený vývoj. Vegánske a biologicky rozložiteľné zloženie^ bez mikroplastov^^ a parabénov. So 100% prírodným mandľovým olejom a vitamínmi B5, C a E.
AKCE
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex optimálna prevencia proti zubnému kazu zubná pasta 75 ml
Kód: 13950
Kód dod.: 885320
EAN: 4007965454004
100%
3.47 EUR
46.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi účinné aminfluoridové zloženie elmex vytvára ochrannú vrstvu fluoridu vápenatého s dvojitým účinkom, ktorá remineralizuje zuby a účinne ich chráni pred zubným kazom.
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2601189
Kód dod.: KOPFLAN001
EAN: 3494800538004
 
62.58 EUR
711.14EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambra) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady Nud
AKCE
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
BALcare
Balcare Mäta antibakteriálne tekuté mydlo s dávkovačom 1 l
Kód: 2602708
Kód dod.: 785308
EAN: 8591235105209
 
1.96 EUR
1.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balcare Mäta antibakteriálne je tekuté mydlo určené pre každodenné umývanie rúk. Vďaka antibakteriálnym zložkám pomáha účinne odstraňovať nečistoty a zároveň zanecháva pokožku čistú, sviežu a príjemne prevoňanú osviežujúcou vôňou mäty.
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 50 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2603408
Kód dod.: CH026A02
EAN: 3386460169868
 
103.89 EUR
2 077.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda pre mužov Jimmy Choo Man Parf
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Palmolive
Palmolive Aroma Essence sprchový gel Alluring Love 500ml
Kód: 2600943
Kód dod.: 795423
EAN: 8718951426245
 
4.13 EUR
8.26EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprchový gel s podmanivou kvetinovou vôňou, ktorý jemne umýva pokožku a premění sprchu na príjemný rituál.
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S mini lakom na nechty Birthday Fun od essence zažijete každý deň veľkú zábavu. Ľahký trblietavý efe
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavé more v malej fľaštičke Mermaid Glitter od essence prináša trblietanie šupiniek morskej pa
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Kód: 2507327
Kód dod.: 247127
EAN: 8591235099966
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.