sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisander, 9 l
Kód: 2502744
Kód dod.: 249269
EAN: 8595073017328
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nechty 8 ml
Essence
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nechty 8 ml
Kód: 2203137
Kód dod.: ES349279
EAN: 4059729349279
 
2.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka vrchnému laku Essence Color Shield budú vaše nechty vyzerať, ako by ste práve podstúpili gélov
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné aj pre jemné a rednúce vlasy. Lak na vlasy s keratínom.
AKCE
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 750 ml
Kód: 2500607
Kód dod.: 249601
EAN: 8595073020298
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 2,5 l
Kód: 2500594
Kód dod.: 249223
EAN: 8595073018189
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
27.36 EUR
10.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 2,5 l
Kód: 2500608
Kód dod.: 249607
EAN: 8595073018288
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagón, 2,5 l
Kód: 2500612
Kód dod.: 249784
EAN: 8595073018349
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0010 biela, 750 ml
Kód: 2500591
Kód dod.: 249041
EAN: 8595073020229
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Always®
Always Ultra Day Normal hygienické vložky s křidélky 10 kusů
Kód: 2501368
Kód dod.: 716866
EAN: 8700216861120
 
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Normal sú tenké a jemné hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu po celý deň.
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
3.83 EUR
383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahká tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 20 dodá vašim tvářiam prirodzený vínový odtieň. Tekutú tvářenku
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife 4 ks AAA R03 1,5V
Kód: 2506855
Kód dod.: 960944
EAN: 8712581549619
 
0.95 EUR
0.24EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Philips Longlife AAA sú spoľahlivé malé batérie typu AAA (R03), ideálne na každodenné použitie v domácnosti.
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 5 L
Kód: 2509110
Kód dod.: 712296
EAN: 8591235105148
 
8.70 EUR
1.74EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenný úklid domácnosti.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto náhrada je vhodná pre nasledujúce typy mopov: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a tiež Vileda TURBO.
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Always®
Always Ultra Day Super dámske vložky s krídelkami, 8 ks
Kód: 2501802
Kód dod.: 716867
EAN: 4015400759119
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Always Ultra Day Super sú extra savé dámske hygienické vložky s krídelkami, ktoré poskytujú spoľahlivú ochranu počas silnejších menštruačných dní.
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Garnier
Garnier Body Intensive Care regeneračný krém na ruky, 75 ml
Kód: 39297
Kód dod.: 820260
EAN: 3600542561396
100%
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný regeneračný účinok. Alantoín ošetruje popraskanú pokožku. Glycerín chráni ruky neviditeľným filmom. Ochranná filtračná zložka zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky na rukách.
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Lovela
Lovela Baby Biele prádlo prací gel, 16 praní, 1,45 l
Kód: 32668
Kód dod.: 759097
EAN: 5999109520661
100%
6.52 EUR
0.41EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Produkty na praní značky Lovela boli špeciálne vyvinuté pre deti, a to od prvého dňa ich života.
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holenie pre ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
5.65 EUR
28.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zvlhčujúci gel na holenie pre ženy zvláčni pokožku, uľahčí sklz strojčeka a zabezpečí dokonale hladké oholenie.
Alex Leštenka žiarivý lesk na drevo a laminát, 750 ml
Alex®
Alex Leštenka žiarivý lesk na drevo a laminát, 750 ml
Kód: 1905881
Kód dod.: 704091
EAN: 8411660520500
 
3.91 EUR
5.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bezfarebná leštenka pre žiarivý lesk podláh.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, orech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, orech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, rýh a kazov v drevených materiáloch.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, smrek, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
3.91 EUR
12.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený na opravy prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.