sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Colgate bieliaca zubná pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bieliaca zubná pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
3.78 EUR
50.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto zubná pasta je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú viditeľne belší a žiarivejší úsmev, aniž by zľavili z každodennej starostlivosti o zdravie zubov a ďasien.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
73.23 EUR
813.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v septembri 2016, temperamentná a iskrivá, a pritom zmyselná
AKCE
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Harmanček a ľan tekuté mydlo dávkovačem 460 ml
Kód: 2509005
Kód dod.: 788798
EAN: 4823015905858
 
2.04 EUR
4.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy Harmanček a ľan je šetrné tekuté mydlo určené na každodennú starostlivosť o pokožku rúk. Obsahuje extrakt z harmančeka a ľanového oleja, ktoré pomáhajú jemne čistiť, upokojovať a vyhladzovať pokožku.
AKCE
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Mix Color 3L
Kód: 2500083
Kód dod.: 761308
EAN: 4260418935585
100%
4.78 EUR
0.05EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žiarivé farby, dokonalá čistota a šetrná starostlivosť v každej kvapke!
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Carchoal zubná pasta 75 ml
Kód: 2600899
Kód dod.: 885060
EAN: 8718951250017
 
3.91 EUR
52.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate zubná pasta Max White Charcoal sa postará o biely, svieži a zdravý úsmev. Pasta s obsahom prírodných zložiek aktívne pôsobí na zubnú sklovinu, zaisťuje jemné bielenie a zároveň chráni pred zubným kazom.
AKCE
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Complete Care zubná pasta 75 ml
Kód: 2600916
Kód dod.: 885355
EAN: 8718951516014
 
4.13 EUR
55.07EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex zubná pasta COMPLETE CARE je zubná pasta s obsahom fluoridu cínatého a fosforečnanu zinečnatého, ktorá poskytuje kompletnú ochranu pre zdravé ústa. Chráni pred zubným kazom, oslabením zubnej skloviny, zubným kamencom a podráždením ďasien.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátery mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
VÝPRODEJ - TOP CENA
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Essence
Essence Baby got Bronze tekutý bronzer 40 Tan - Tastic 10 ml
Kód: 2405766
 
EAN: 4059729466228
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka bronzeru Baby got Bronze od essence bude vaša tvár vyzerať ako opálená, slnkom pobozkaná, aj k
Novinky
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Artdeco
Artdeco Long - lasting Lip Color rúž 723 Infinite love 1,8 g
Kód: 2603153
Kód dod.: 58164.723
EAN: 4052136368772
 
15.44 EUR
7 720EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám dokonale sýtu farbu a zamatovo matný vzhľad s Artdeco Jelly Balm Lip Stick odt
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 430 azúrovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504781
Kód dod.: 401557
EAN: 8591235072952
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 600 vanilková žltá, 3,2 kg
Kód: 2504785
Kód dod.: 401581
EAN: 8591235073058
 
23.70 EUR
7.41EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové drevo a pižmo osviežovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štýlový mini osviežovač vzduchu Carlson Little Joe Musk v tvare postavičky prináša do vášho auta príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu santalového dreva a pižma.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nechty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
2.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasněte svoje nechty s podkladovým lakom Essence The Active Whitener, ktorý účinne neutralizuje ž
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1 082EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete krásne, lesklé a profesionálne nechty bez dlhého čakania? Artdeco Quick Dry lak na nechty je
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Kód: 2601950
Kód dod.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom jemný a moderný vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 29 GRAPE TO SEE YOU
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
VARTA Industrial PRO AAA alkalická 10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkalická 10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
5.22 EUR
0.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VARTA Industrial PRO AAA je vysoko výkonná alkalická batéria 1,5 V pre spoľahlivé napájanie profesionálnych aj bežných elektronických zariadení.
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Kód: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mini lak Glossy Jelly od essence prinesie vašim nechtom skvelý lesk a žiarivo žltý odtieň. Jeho hrav
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Neuvedeno
Ubrousky Max 1vrstvé 30 x 30 cm 500 ks
Kód: 2507297
Kód dod.: 906005
EAN: 8594009617649
 
3.26 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Biele papierové ubrousky 30x30 cm.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.