sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórom Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
1.73 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny chlórový prípravok na čistenie a bielenie v domácnostiach, inštitúciách i v potravinárskych a stravovacích prevádzkov.
AKCE
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mydlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
5.99 EUR
1.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krémové mydlo prémiovej kvality s alantoínom a glycerínom pre čisté, hebké a voňavé ruky.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
4.98 EUR
99.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubná pasta pomáha podporiť belší vzhľad zubov a svieži dych.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.73 EUR
44.87EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na drevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
3.90 EUR
12.19EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch. Brúsiteľný, vodou riediteľný tmel určený k opravám prasklín, ryh a kazov v drevených materiáloch.
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nechty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
10.63 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte luxusný lak na nechty Art Couture Nail Lacquer od Artdeco s živým leskom a vynikajúcim krytí
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na drevo s vôňou Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
3.90 EUR
5.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí a chráni podlahy vrátane tých chúlostivých, zabraňuje vysychaniu, ktoré spôsobuje vznik spár.
AKCE
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Corega
Corega Power Max Ultimate All in One krém na fixáciu zubných náhrad, 40 g
Kód: 2601442
Kód dod.: 900025
EAN: 5054563209320
 
6.16 EUR
154EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Corega Power Max krém na fixáciu zubných náhrad pomáha zabezpečiť ich pevné držanie a komfort pri nosení.
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 03 Bare Affair, 0,62 g
Kód: 2601806
Kód dod.: ES585219
EAN: 4059729585219
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontúrovacia tužka na rty POUTline Soft Glide, odtieň č. 03 Bare Affair od značky essence, je určená
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta, 75 ml
Kód: 2602058
Kód dod.: 885181
EAN: 8718951777354
 
3.90 EUR
52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colgate Max White One Coffee, Tea & Wine zubná pasta je určená pre belší vzhľad zubov a odstránenie škvŕn od kávy, čaju a vína.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.10 EUR
22.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
9.67 EUR
12.89EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
8.76 EUR
11.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T021 orech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
40.98 EUR
13.66EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch
AKCE
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
36.38 EUR
36.39 EUR
12.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo s UV filtrom a zmesou olejov k ochranným náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom, i k náterom v interiéroch.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 420 tyrkysovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504780
Kód dod.: 401551
EAN: 8591235072976
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou krycou schopnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 510 machovo zelená, 3,2 kg
Kód: 2504783
Kód dod.: 401569
EAN: 8591235073010
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvnosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartónové a iné podklady.
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
REMAL
REMAL Vinyl Color mat umývateľná farba na stenu, 410 pastelovo modrá, 3,2 kg
Kód: 2504779
Kód dod.: 401545
EAN: 8591235072938
 
23.64 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Umývateľná farba na stenu so sametovo matným vzhľadom, výbornou kryvosťou a odolnosťou proti oderu. Umývateľná farba na maľovanie stien aj stropov v interiéri na štukové, sadrokartonové a iné podklady.
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixácia, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
4.77 EUR
19.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné aj pre jemné a rednúce vlasy. Lak na vlasy s keratínom.
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nechty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S mini lakom na nechty Birthday Fun od essence zažijete každý deň veľkú zábavu. Ľahký trblietavý efe
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nechty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trblietavé more v malej fľaštičke Mermaid Glitter od essence prináša trblietanie šupiniek morskej pa
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 céder 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
33.79 EUR
13.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T025 čerešňa 4 l
Kód: 2508406
Kód dod.: 247145
EAN: 8591235100044
 
50.10 EUR
12.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 4 l
Kód: 2507372
Kód dod.: 247180
EAN: 8591235100198
 
50.10 EUR
12.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.