sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2500191
Kód dod.: 355815
EAN: 8592474019173
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný regeneračný krém účinne hydratuje a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú. Univerzálny krém pre celú rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
16.74 EUR
334.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém s kyselinou hyalurónovou pomáha počas noci hydratovať pleť a redukovať viditeľnosť vrások.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
9.43 EUR
9.44 EUR
25.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 797005
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 4-0 prirodzená hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 4-0 prirodzená hnedá 60 ml
Kód: 2508722
Kód dod.: 870712
EAN: 9000101746587
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 4-0 – Prírodzená hnedá je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívnu a dlhodobú farbu s prirodzeným výsledkom.
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.56 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Kód: 2507430
Kód dod.: 356076
EAN: 8592474112867
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
75.19 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506430
Kód dod.: 355933
EAN: 8592474101212
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
14.56 EUR
14.57 EUR
20.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny a sýty červený odtieň s dlhodobým efektom.
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Artdeco
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Kód: 2601789
Kód dod.: 280.5
EAN: 4019674028056
 
7.08 EUR
7.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Medená blond dodáva vlasom žiarivý, teplý medený odtieň s prirodzeným leskom.
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
18.04 EUR
360.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mladšie bunky=mladšia pleť. Zvoľte zloženie s kyselinou hyalurónovou a kolagénovým boosterom, ktoré spevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Spevňujúci nočný krém Hyaluron Cellular Filler.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500228
Kód dod.: 190128
EAN: 8595073013641
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.