sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Kód: 2503806
Kód dod.: 198134
EAN: 8595073020496
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
12.69 EUR
12.70 EUR
21.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 007.07.0001
EAN: 4823015908019
100%
2.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávaniu vlasov s lopúchem a pšenicou je určený pre starostlivosť o oslabené vlasy so sklonom k vypadávaniu.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 700 g
Kód: 2500186
Kód dod.: 355930
EAN: 8592474018626
100%
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
18.04 EUR
360.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mladšie bunky=mladšia pleť. Zvoľte zloženie s kyselinou hyalurónovou a kolagénovým boosterom, ktoré spevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Spevňujúci nočný krém Hyaluron Cellular Filler.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0840 červenohnedá, 700 g
Kód: 2503995
Kód dod.: 355910
EAN: 8592474019364
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sádrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2504008
Kód dod.: 356006
EAN: 8592474018770
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506435
Kód dod.: 355799
EAN: 8592474101229
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Kód: 2504010
Kód dod.: 356014
EAN: 8592474018664
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,7 kg
Kód: 2507428
Kód dod.: 356074
EAN: 8592474112843
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodná pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0320 fialová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0320 fialová, 700 g
Kód: 2503983
Kód dod.: 355840
EAN: 8592474019227
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0911 strieborná, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0911 strieborná, 700 g
Kód: 2503996
Kód dod.: 355915
EAN: 8592474019418
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2504007
Kód dod.: 356002
EAN: 8592474019012
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 375 ml
Kód: 2500229
Kód dod.: 190983
EAN: 8595073020632
 
6.83 EUR
18.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
7.70 EUR
20.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 750 ml
Kód: 2500642
Kód dod.: 197089
EAN: 8595073021493
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 4 l
Kód: 2503915
Kód dod.: 198958
EAN: 8595073020656
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 4 l
Kód: 2503811
Kód dod.: 205085
EAN: 8595073021509
 
59.10 EUR
14.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 600 ml
Kód: 2503843
Kód dod.: 190989
EAN: 8595073013689
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
truckzdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 9 l
Kód: 2503807
Kód dod.: 198135
EAN: 8595073020502
 
141.55 EUR
15.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Kód: 2500189
Kód dod.: 355954
EAN: 8592474018978
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2500192
Kód dod.: 355820
EAN: 8592474019180
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.