sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný regeneračný krém účinne hydratuje a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú. Univerzálny krém pre celú rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
16.74 EUR
334.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém s kyselinou hyalurónovou pomáha počas noci hydratovať pleť a redukovať viditeľnosť vrások.
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na pery a lícenka What a tint! od essence je všestranným produktom, ktorého farbu je možné použ
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
18.04 EUR
360.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mladšie bunky=mladšia pleť. Zvoľte zloženie s kyselinou hyalurónovou a kolagénovým boosterom, ktoré spevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Spevňujúci nočný krém Hyaluron Cellular Filler.
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.56 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2500191
Kód dod.: 355815
EAN: 8592474019173
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Prirodzená čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 ponúka prirodzený, teplý odtieň stredne svetlej blond.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny zosvetľovač s efektom proti žltým tónom počas a po farbení.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Medená blond dodáva vlasom žiarivý, teplý medený odtieň s prirodzeným leskom.
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Artdeco
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Kód: 2601789
Kód dod.: 280.5
EAN: 4019674028056
 
7.08 EUR
7.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny a sýty červený odtieň s dlhodobým efektom.
-1%Zľava
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Black Jade sprchový gel, 400 ml
Kód: 51783
Kód dod.: 797005
EAN: 8595025811813
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
4.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel obsahuje špeciálny „cool complex“ s chladivými účinkami a vďaka sviežej vôni a bohatej pene sa sprchovanie stáva skutočným potešením.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2500194
Kód dod.: 355830
EAN: 8592474019203
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0250 palisander, 700 g
Kód: 2500195
Kód dod.: 355835
EAN: 8592474019210
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
19.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 očný krém s kyselinou hyaluronovou pomáha redukovať vrásky v okolí očí a zanecháva pleť hladšiu a sviežejšiu.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Svetlá čokoládová hnedá je luxusná krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny, dlhotrvajúci odtieň s prirodzeným čokoládovým tónom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Prirodzená svetlá blond je permanentná farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený a svieži odtieň svetlej blond s jemným teplým nádychom.
AKCE
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou 350 ml
Kód: 1810772
Kód dod.: 845730
EAN: 8588006037999
100%
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón proti vypadávaniu vlasov s lopúchom a pšenicou je určený pre jemné, ale účinné umývanie vlasov so špeciálnym účinkom na posilnenie vlasových korienkov a zníženie nadmerného vypadávania vlasov.
AKCE
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Wella®
Wella Wellaton Intense Color Cream krémová farba na vlasy 9/0 veľmi svetlá blond
Kód: 12521
Kód dod.: 860579
EAN: 4056800895373
100%
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-16 chladná poplašná blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusná krémová farba na vlasy, ktorá spája intenzívny farebný výsledok s hĺbkovou starostlivosťou.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Kód: 2503844
Kód dod.: 191271
EAN: 8595073013696
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.