sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0660 okrová, 700 g
Kód: 2504008
Kód dod.: 356006
EAN: 8592474018770
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506435
Kód dod.: 355799
EAN: 8592474101229
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0815 červená, 700 g
Kód: 2504010
Kód dod.: 356014
EAN: 8592474018664
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0911 strieborná, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0911 strieborná, 700 g
Kód: 2503996
Kód dod.: 355915
EAN: 8592474019418
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavohnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0655 tmavohnedá, 700 g
Kód: 2504007
Kód dod.: 356002
EAN: 8592474019012
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0320 fialová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0320 fialová, 700 g
Kód: 2503983
Kód dod.: 355840
EAN: 8592474019227
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,7 kg
Kód: 2507428
Kód dod.: 356074
EAN: 8592474112843
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodná pre styk s potravinami.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
15.30 EUR
20.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
42.14 EUR
16.86EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
124.33 EUR
13.81EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Kód: 2507430
Kód dod.: 356076
EAN: 8592474112867
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
75.19 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506430
Kód dod.: 355933
EAN: 8592474101212
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
14.56 EUR
14.57 EUR
20.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Kód: 2500189
Kód dod.: 355954
EAN: 8592474018978
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2500192
Kód dod.: 355820
EAN: 8592474019180
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
Campherol kafrový krém s rozmarínom, 50 g
Karlovarská kosmetika® Campherol®
Campherol kafrový krém s rozmarínom, 50 g
Kód: 10615
Kód dod.: 822001
EAN: 8591910012014
98%
3.91 EUR
78.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kafrový masážny krém, obsahujúci v bohaté dávke prírodný kafr a Rozmarín. Zvyšuje prekrvenie unavených svalov na tele i nohách.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
17.48 EUR
23.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Cement Grey 5 kg
Kód: 2508041
Kód dod.: 519620
EAN: 5900089217182
 
23.09 EUR
4.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-1 chladná čierna 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s jemne chladným tónom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.