sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 5-60 svetlá čokoládová hnedá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Svetlá čokoládová hnedá je luxusná krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny, dlhotrvajúci odtieň s prirodzeným čokoládovým tónom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 8-0 prirodzená svetlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Prirodzená svetlá blond je permanentná farba na vlasy, ktorá ponúka prirodzený a svieži odtieň svetlej blond s jemným teplým nádychom.
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.56 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Kód: 2507430
Kód dod.: 356076
EAN: 8592474112867
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
75.19 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506430
Kód dod.: 355933
EAN: 8592474101212
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2504009
Kód dod.: 356010
EAN: 8592474018787
 
14.56 EUR
14.57 EUR
20.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 600 ml
Kód: 2500228
Kód dod.: 190128
EAN: 8595073013641
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1999 čierna, 750 ml
Kód: 2500622
Kód dod.: 190993
EAN: 8595073020649
 
12.13 EUR
16.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 4 l
Kód: 2503806
Kód dod.: 198134
EAN: 8595073020496
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 375 ml
Kód: 2503810
Kód dod.: 197078
EAN: 8595073021486
 
7.61 EUR
20.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
12.69 EUR
12.70 EUR
21.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 8440 červenohnedá, 600 ml
Kód: 2503856
Kód dod.: 197085
EAN: 8595073013986
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5149 zeleň svetlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5149 zeleň svetlá, 750 ml
Kód: 2500631
Kód dod.: 193734
EAN: 8595073021004
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca krytosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Kód: 2500623
Kód dod.: 191275
EAN: 8595073020670
100%
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Kód: 2503853
Kód dod.: 195847
EAN: 8595073013900
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 okr svetlý, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 okr svetlý, 4 l
Kód: 2503914
Kód dod.: 203881
EAN: 8595073021387
 
65.31 EUR
65.32 EUR
16.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Kód: 2503840
Kód dod.: 190309
EAN: 8595073013658
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Kód: 2503901
Kód dod.: 195324
EAN: 8595073021271
 
9.52 EUR
25.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.