sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Kód: 2503844
Kód dod.: 191271
EAN: 8595073013696
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6003 slonová kosť, 4 l
Kód: 2503908
Kód dod.: 202820
EAN: 8595073021196
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
53.44 EUR
13.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1110 šedá svetlá, 4 l
Kód: 2503808
Kód dod.: 198720
EAN: 8595073020618
 
60.84 EUR
15.21EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobra odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6600 dubová žltá, 600 ml
Kód: 2503853
Kód dod.: 195847
EAN: 8595073013900
 
9.96 EUR
16.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 okr svetlý, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6700 okr svetlý, 4 l
Kód: 2503914
Kód dod.: 203881
EAN: 8595073021387
 
65.31 EUR
65.32 EUR
16.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1010 šedá pastelová, 600 ml
Kód: 2503840
Kód dod.: 190309
EAN: 8595073013658
 
11.39 EUR
18.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 6201 chrómová žltá, 375 ml
Kód: 2503901
Kód dod.: 195324
EAN: 8595073021271
 
9.52 EUR
25.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K vrchným lesklým náterom kovov, dreva a materiálov ako murivo pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá ponúka intenzívny a sýty červený odtieň s dlhodobým efektom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-7 medená blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Medená blond dodáva vlasom žiarivý, teplý medený odtieň s prirodzeným leskom.
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Artdeco
Artdeco tužka na obočie Eyebrow Pencil 05 Dark Grey 1,1 g
Kód: 2601789
Kód dod.: 280.5
EAN: 4019674028056
 
7.08 EUR
7.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Essence
Essence What a tint! farba na pery a líca 02 Coral Sunset 4,9 ml
Kód: 2500445
 
EAN: 4059729490681
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesk na pery a lícenka What a tint! od essence je všestranným produktom, ktorého farbu je možné použ
Vaseline Aloe Fresh  deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Aloe Fresh deodorant 50 ml
Kód: 2501599
Kód dod.: 834956
EAN: 8886467061707
100%
3.26 EUR
65.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaseline Aloe Fresh – hydratačný roll-on deodorant s aloe vera pre dlhodobú sviežosť a ochranu.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0199 čierna, 700 g
Kód: 2500191
Kód dod.: 355815
EAN: 8592474019173
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 hnedá tmavá, 0,3 kg
Kód: 2506438
Kód dod.: 355873
EAN: 8592474101267
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlo zelená, 700 g
Kód: 2504003
Kód dod.: 355978
EAN: 8592474018930
 
13 EUR
18.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech apod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0566 zelená plotová, 700 g
Kód: 2505477
Kód dod.: 355878
EAN: 8592474101700
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 strešný antracit, 700 g
Kód: 2506456
Kód dod.: 356023
EAN: 8592474101762
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
9.43 EUR
9.44 EUR
25.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
75.19 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506430
Kód dod.: 355933
EAN: 8592474101212
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.