sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Hyaluron Cellular Filler spevňujúci nočný krém, 50 ml
Kód: 2504645
Kód dod.: 822514
EAN: 9005800244167
 
18.04 EUR
360.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mladšie bunky=mladšia pleť. Zvoľte zloženie s kyselinou hyalurónovou a kolagénovým boosterom, ktoré spevní pleť a vyplní vrásky - NIVEA Spevňujúci nočný krém Hyaluron Cellular Filler.
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte svoje pery do jemného lieskového odtieňa s tekutou rúžou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtie
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0240 tmavo hnedá, 700 g
Kód: 2500189
Kód dod.: 355954
EAN: 8592474018978
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0220 svetlo hnedá, 700 g
Kód: 2500192
Kód dod.: 355820
EAN: 8592474019180
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte pokožke intenzívnu výživu a hydratáciu. Nie na pár minút, ale na celých 24 hodín. Unikátne zloženie sa rýchlo vstrebáva a prináša potešenie pre telo aj zmysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
3.47 EUR
69.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú ochranu proti poteniu a zároveň chcú dopriať svojej pokožke šetrnú starostlivosť.
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Astrid
Astrid Nutri Moments výživný regeneračný krém, 150 ml
Kód: 98377
Kód dod.: 821063
EAN: 8592297008033
 
3.69 EUR
24.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výživný regeneračný krém účinne hydratuje a vyživuje pokožku, zanecháva ju jemnú a pružnú. Univerzálny krém pre celú rodinu.
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém, 50 ml
Kód: 2602783
Kód dod.: 822742
EAN: 3600523201419
 
16.74 EUR
334.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
L'Oréal Paris Revitalift Filler nočný krém s kyselinou hyalurónovou pomáha počas noci hydratovať pleť a redukovať viditeľnosť vrások.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
4.34 EUR
28.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Men Derma Dry Control – maximálne sucho, maximálny komfort!
Campherol kafrový krém s rozmarínom, 50 g
Karlovarská kosmetika® Campherol®
Campherol kafrový krém s rozmarínom, 50 g
Kód: 10615
Kód dod.: 822001
EAN: 8591910012014
98%
3.91 EUR
78.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kafrový masážny krém, obsahujúci v bohaté dávke prírodný kafr a Rozmarín. Zvyšuje prekrvenie unavených svalov na tele i nohách.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 1-0 prirodzená čierna 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Prirodzená čierna je krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívny a hlboký čierny odtieň s dlhotrvajúcim efektom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 7-0 prirodzená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 ponúka prirodzený, teplý odtieň stredne svetlej blond.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme farba na vlasy Chladný Strieborný Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny zosvetľovač s efektom proti žltým tónom počas a po farbení.
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme farba na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
4.56 EUR
76EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dať svojim vlasom dvojitú starostlivosť s jediným produktom Garnier Color Naturals Creme.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 1000 biela, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
13.57 EUR
18.09EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvosť, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným podmienkam.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchná farba na kov a drevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
9.43 EUR
9.44 EUR
25.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vrchné lesklé nátery kovov, dreva a materiálov ako zdivo pre vonkajšie i vnútorné použitie. Vynikajúca kryvost, vysoký lesk, veľmi dobrá odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-0 prirodzená tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme farba na vlasy 6-0 prirodzená tmavá blond 60 ml
Kód: 2508718
Kód dod.: 870708
EAN: 9000101745962
 
8.70 EUR
145EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schwarzkopf Creme Supreme 6-0 Prirodzená tmavá blond je profesionálna krémová farba na vlasy, ktorá poskytuje intenzívne, dlhodobé a rovnomerné krytie.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0111 šedá, 700 g
Kód: 2503982
Kód dod.: 355810
EAN: 8592474019166
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 0,3 kg
Kód: 2506430
Kód dod.: 355933
EAN: 8592474101212
 
7 EUR
23.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sádrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-SATIN vrchná farba na drevo, kov a betón, 0120 antracit, 0,7 kg
Kód: 2507430
Kód dod.: 356076
EAN: 8592474112867
 
11.27 EUR
16.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spĺňa normu povrchových úprav výrobkov a hračiek pre deti od 0-3 rokov (ČSN EN 71, časť 3) a je vhodný pre styk s potravinami.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0750 oranžová, 700 g
Kód: 2503993
Kód dod.: 355900
EAN: 8592474019340
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0620 žltá, 700 g
Kód: 2503990
Kód dod.: 355885
EAN: 8592474019319
 
14.75 EUR
21.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď i sadrokartón.
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Denas
DENAS UNIVERZÁL-LESK vrchná farba na drevo, kov a betón, 0100 biela, 5 kg
Kód: 2504083
Kód dod.: 355931
EAN: 8592474018619
 
75.19 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lesklá univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, meď aj sadrokartón. Najčastejšie úpravy dverí, zárubní, zábradlí, obkladov, záhradného nábytku, plechových striech a pod.
AKCE
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Denas
DENAS UNIVERZÁL-MAT vrchná farba na drevo, kov a betón, 0510 svetlozelená, 700 g
Kód: 2503987
Kód dod.: 355860
EAN: 8592474019265
 
12.57 EUR
17.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Matná univerzálna vodou riediteľná vrchná krycia farba na kov, drevo, betón, pozink, medi i sadrokartón.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.