sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rýchloschnúci lak na nechty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1 082EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chcete krásne, lesklé a profesionálne nechty bez dlhého čakania? Artdeco Quick Dry lak na nechty je
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence lak na nechty Gel nail Colour 29 GRAPE TO SEE YOU, 8 ml
Kód: 2601950
Kód dod.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
1.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim nechtom jemný a moderný vzhľad s essence gélovým lakom na nechty 29 GRAPE TO SEE YOU
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič s čpavkom a alkoholom mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA s vôňou citrusového ovocia - Univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizujúcim účinkom, ktorý využijete na úklid celého domu.
AKCE
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzálny čistič so amoniakom a alkoholom citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
2.87 EUR
1.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
IO CASA AMICA univerzálny a vysoko efektívny čistič s hygienizačným účinkom, ktorý využijete na upratovanie celého domu. Čistí a odmasťuje všetky typy domácich povrchov. Vďaka obsiahnutému amoniaku a alkoholu povrchy rýchlo usychajú a zostávajú bez šmúh.
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ detské plienky jednorazové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.36EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľkosť Maxi Plus je určená pre deti, ktorým nesedí veľkosť Maxi. Je odporúčaná deťom od 9 do 15 kg. Ich unikátne vlastnosti prispôsobené potrebám detí v tejto vývojovej fáze zaručujú optimálnu ochranu a pocit maximálneho pohodlia.
K nákupu navíc
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence lak na nechty gel nail colour 38 Aloha papaya, 8 ml
Kód: 2602836
 
EAN: 4059729349132
 
0 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence lak na nechty 38 Aloha papaya NAVÍC! JE
AKCE
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Nivea®
Nivea Color Care & Protect starostlivý šampón na farebné vlasy, 250 ml
Kód: 11843
Kód dod.: 845453
EAN: 9005800235196
100%
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte farbeným vlasom maximálnu starostlivosť – potrebujú ju. Vďaka starostlivému zloženiu je farba žiarivá a vlasy zdravé. To najlepšie pre vás - NIVEA Starostlivý šampón Color Care & Protect.
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Str8
STR8 Game Doypack sprchový gel 550 ml
Kód: 2502037
Kód dod.: 797341
EAN: 5201314197423
 
3.47 EUR
6.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
STR8 Game Doypack sprchový gél pre mužov, 550 ml, prináša energizujúcu a sviežu starostlivosť o telo.
VARTA Industrial PRO AAA alkalická 10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkalická 10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
5.22 EUR
0.52EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
VARTA Industrial PRO AAA je vysoko výkonná alkalická batéria 1,5 V pre spoľahlivé napájanie profesionálnych aj bežných elektronických zariadení.
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilná spárovacia hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
12.44 EUR
6.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoko kvalitná flexibilná spárovacia hmota určená pre spáry o šírke 2 až 8 mm.
AKCE
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
BALhome
Balhome octový čistič na podlahy s vôňou mäty 1 l
Kód: 2502075
Kód dod.: 712294
EAN: 8591235101799
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na podlahy je účinný prostriedok pre každodenné upratovanie domácnosti.
AKCE
-1%Zľava
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
BALhome
Balhome octový čistič na toalety s vôňou mäty 750 ml
Kód: 2502076
Kód dod.: 712295
EAN: 8591235101829
 
1.73 EUR
1.74 EUR
2.31EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na toalety je efektívny prostriedok pre hygienické a svieže čistenie WC. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje vodný kameň, nečistoty aj zápach a zároveň zanecháva toaletu čistú a prevonanú.
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean třásňový mop na podlahu úklidový set
Kód: 76715
Kód dod.: 577118
EAN: 4023103147737
100%
38.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Třásňový mop VILEDA z mikrovlákna vyrobený z recyklovaných materiálov rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu. Trojuholníkový tvar mopu vám zabezpečí ľahké upratovanie v rohoch!
Končící produkty
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Kód: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
1.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mini lak Glossy Jelly od essence prinesie vašim nechtom skvelý lesk a žiarivo žltý odtieň. Jeho hrav
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
AKCE
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Lazurol
Sokrates Sedlácka lazúra na drevo, gaštan 0,7 kg
Kód: 2507213
Kód dod.: 394816
EAN: 8595718000135
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazúra na drevo, dub 0,7 kg
Kód: 2505884
Kód dod.: 394836
EAN: 8595718000098
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazúra na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné sametové povrchy.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebný, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
84.76 EUR
9.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 9 l
Kód: 2503086
Kód dod.: 249792
EAN: 8595073017403
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0023 teak, 2,5 l
Kód: 2502746
Kód dod.: 249291
EAN: 8595073018219
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss farba na pery 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
3.37 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zahalte svoje pery do jemného lieskového odtieňa s tekutou rúžou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odtie
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňujúca tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Kód: 2502439
Kód dod.: ES542533
EAN: 4059729542533
 
3.79 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s The Essence Highlighter Stick Baby Got Glow v odtieni 20 Rosy Glaze, ktorý d
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Bronze trblietavý bronzer 10 Golden Hour 5,5 g
Kód: 2500439
 
EAN: 4059729521347
 
3.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chyťte slnko a ukradnite show s trblietavým bronzerom Baby Got Bronze od essence. Tento bronzer zaha
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.