sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume ultra silná fixácia 4 lak na vlasy 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
AKCE
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektom, sila fixácie 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektom, sila fixácie 5, 250 ml
Kód: 66800
Kód dod.: 860063
EAN: 9000100728201
 
4.78 EUR
19.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sila fixácie 5. Vhodné pre všetky typy vlasov. Lak na vlasy s Double Push-Up efektom pre objem vlasov.
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetračný lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
44.32 EUR
4.92EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Slúži ako penetrácia pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie, samostatne použitý nie je priamo odolný poveternostným vplyvom a vlhkosti, preniká hlboko do podkladu, zaisťuje pevné spojenie s ďalšími vrstvami, možno použiť na betón, kov a murivo.
AKCE
Bohemia Gifts Rozprávka o starej mame darčekový set sprchový gél 250 ml + olejová kúpeľ 250 ml
Bohemia® Gifts
Bohemia Gifts Rozprávka o starej mame darčekový set sprchový gél 250 ml + olejová kúpeľ 250 ml
Kód: 2600481
Kód dod.: 905590
EAN: 8595590775008
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohemia Gifts Rozprávka o starej mame darčekový set obsahuje sprchový gél a olejovú kúpeľ.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T080 mahagón 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
33.87 EUR
33.88 EUR
13.55EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T023 teak 0,75 l
Kód: 2507327
Kód dod.: 247127
EAN: 8591235099966
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisander 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T027 meranti 0,75 l
Kód: 2508424
Kód dod.: 247156
EAN: 8591235100082
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cedr 0,75 l
Kód: 2507332
Kód dod.: 247134
EAN: 8591235099997
 
15.01 EUR
20.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T000 prírodná 4 l
Kód: 2508372
Kód dod.: 247104
EAN: 8591235099867
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T020 gaštan 0,75 l
Kód: 2507315
Kód dod.: 247107
EAN: 8591235099874
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails prípravok na ručné umývanie riadu, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
2.61 EUR
3.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Silný proti mastnote a najlepší na pripáleniny a zaschnuté zvyšky, perfektná odmasťujúca schopnosť. Stará sa o pokožku rúk a nechty.
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opaľovanie proti vráskam, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
9.13 EUR
228.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bojujte proti jemným líniám, vráskam a pigmentovým škvrnám už počas pobytu na slnku. Pomôže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opaľovanie proti vráskam OF 50.
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino vrecia na odpadkové koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
3.26 EUR
0.22EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpadky značky Fino; veľkosť 120L.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, bezfarebný, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
11.70 EUR
16.71EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, orech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
12.13 EUR
17.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná náterová hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlboko penetračné napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný náter v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazúra na drevo, pinie, 8 kg
Kód: 2503595
Kód dod.: 302120
EAN: 8595002320093
 
102.58 EUR
12.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná impregnačná nátierková hmota s dekoratívnymi vlastnosťami. Pôsobí ako účinné hlbokoprenikajúce napúšťadlo a zároveň ako vrchný ochranný nátier v desiatich farebných odtieňoch.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T060 pinie 4 l
Kód: 2507362
Kód dod.: 247167
EAN: 8591235100136
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T022 palisandr 4 l
Kód: 2508390
Kód dod.: 247124
EAN: 8591235099959
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 4 l
Kód: 2508450
Kód dod.: 247187
EAN: 8591235100228
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená na dlhodobú preventívnu chemickú povrchovú ochranu dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T083 višňa 0,75 l
Kód: 2507373
Kód dod.: 247183
EAN: 8591235100204
 
10.39 EUR
13.85EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
AKCE
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédar 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazúra na drevo T024 cédar 4 l
Kód: 2508402
Kód dod.: 247138
EAN: 8591235100013
 
50.22 EUR
50.23 EUR
12.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tenkovrstvá lazúra LAZUROL 3v1 je určená k dlhodobej preventívnej chemickej povrchovej ochrane dreva.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.